Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Комбрига Євгена Коростельова не дарма вважали одним із найкращих бойових офіцерів нашого війська
Зранку країну облетіла сумна звістка: у Харківському військово-медичному клінічному центрі Північного регіону помер командир 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади полковник Євген Коростельов. 12 листопада під час виконання завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил Коростельов внаслідок мінно-вибухового підриву отримав важку травму.
Не минуло й місяця, як десантники 25-ї повітрянодесантної бригади на плацу частини урочисто вітали заступника комбрига полковника Коростельова як свого гідного, шанованого побратима та одного із найкращих офіцерів Десантно-штурмових військ із підвищенням. Й місяць тому йому виповнився 41 рік.
Євген Володимирович майже всі свої роки прослужив у десантних підрозділах. Служив у складі легендарної 25-ки з моменту закінчення військового вишу. Пройшов шлях від командира взводу управління самохідної артилерійської батареї до начальника артилерії — заступника командира 25-ї окремої повітрянодесантної бригади. З перших днів російсько-української війни він виконував найскладніші бойові завдання у найбільш гарячих точках Донбасу.
У 2014-му командир бригадної артилерійської групи 25-ки підполковник Коростельов бив агресора під Рубіжним, Красним Лиманом, Слов’янськом, Дебальцевим, Шахтарськом, Вуглегірськом. Його арта нищила противника професійно і безстрашно, дивом вислизаючи з-під обстрілів у відповідь.
Приміром, у ході операції з визволення Лисичанська його самохідно-артилерійський дивізіон точними вогневими ударами дав змогу парашутно-десантним підрозділам бригади та приданим підрозділам інших частин виконати поставлені перед ними завдання із мінімальними для них втратами. А під ДАПом він протягом усього кількох днів ювелірно знищив два танки, кілька бронемашин, з десяток авто та чотири протитанкові гармати із розрахунками та тягачами противника.
Там Коростельов отримав важку контузію, а за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, був нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.
І ось сьогодні, на злеті кар`єри, талановитого і мужнього військового не стало.
Вічна пам’ять Герою!
Фото: Олександр Клименко
@armyinformcomua
Служба безпеки затримала ще одного агента фсб на Полтавщині. Зловмисник готував координати для нової ракетної атаки рф по оборонній та критичній інфраструктурі Миргорода.
Вогневі «небесні жорна» безпілотників Залізної бригади та суміжників безупинно перемелюють російських загарбників і трощать їхнє озброєння та укріплення.
На Покровському напрямку, у зоні відповідальності 25-ї бригади, противник продовжує проводити штурмові дії з метою відтіснити підрозділи першого ешелону. Ворог застосовує традиційну тактику малих груп з двох-трьох чоловік, проте модифікує її під різні задачі.
7-8 жовтня в Києві відбувся форум капеланів «Об’єднані в служінні. Бути поруч», організований Радою Євангельських Протестантських Церков України.
Оператори 78 окремого десантно-штурмового полку 7 корпусу ШР ДШВ ведуть активну роботу з ураження ворожих цілей та піхоти.
На тимчасово окупованих територіях Луганської області російські загарбники займаються показовим відновленням тільки у великих містах так званої «лнр».
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…