ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Повернення захоплених кораблів Україні: країна-агресор не забарилася з коментарями

Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 18 Листопада 2019, 14:50

Військові катери «Бердянськ», «Нікополь» і буксир «Яни Капу» вранці 18 листопада передали Україні у відкритому Чорному морі. Вони повертаються в Одесу у супроводі української спецтехніки: буксирів «Титан», «Гайдамаки» та пошуково-рятувального корабля «Сапфір».

Росія повернула Україні кораблі, захоплені торік у листопаді поблизу Керченської протоки. Наразі не забарилася й перша реакція РФ. Кремль переконує, що передача військових кораблів ніяк не пов’язана з рішенням Міжнародного трибуналу ООН.

У МЗС РФ нагадали, що сприймають кораблі «як речові докази конфлікту на Азові». Їхня передача Україні відбулася нібито через те, що російські правоохоронці вже завершили необхідні слідчі дії з кораблями. Їхнє перебування на території Росії для продовження кримінального процесу не потрібно, заявили в російському відомстві. 

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що немає ніякого зв’язку між рішенням Міжнародного трибуналу і передачею Росією Україні трьох кораблів, затриманих російськими прикордонниками торік у Керченській протоці, пише російський «Інтерфакс». 

«Це ніяк не пов’язано з Міжнародним трибуналом. Ніякого зв’язку тут немає і бути не може», — сказав Пєсков у понеділок журналістам.

За його словами, «на цих (українських. — ІФ) кораблях було скоєно порушення державного кордону Російської Федерації, і, відповідно, цим займаються наші прикордонники, Федеральна служба безпеки».

Після того, як стала відома дата проведення «нормандського саміту» — 9 грудня — російські ЗМІ відразу повідомили про наміри РФ повернути Україні захоплені кораблі до цього часу. Однак згодом у МЗС РФ цю заяву спростували і наголосили, що передача не пов’язана із цією зустріччю.

Підготувала Наталія Ткачук

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Президент нагородив захисників і захисниць напередодні четвертих роковин повномасштабної російської війни
Президент нагородив захисників і захисниць напередодні четвертих роковин повномасштабної російської війни

Напередодні четвертих роковин широкомасштабного російського вторгнення Президент України Володимир Зеленський відзначив захисників і захисниць нагородами.

156 солдатів за квадратний кілометр: яку ціну росія платить за агресію проти України
156 солдатів за квадратний кілометр: яку ціну росія платить за агресію проти України

Повномасштабна війна росії проти України триває вже чотири роки — попри початкові плани ворога захопити нашу державу за «три дні».

Ідентифікували військового рф, який наказав здійснити смертельний постріл з танка на Сумщині
Ідентифікували військового рф, який наказав здійснити смертельний постріл з танка на Сумщині

За процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури заочно повідомлено про підозру 34-річному військовослужбовцю зсрф.

Мисливці за «Шахедами» — вогнева група на транспортному літаку отримала нагороди
Мисливці за «Шахедами» — вогнева група на транспортному літаку отримала нагороди

Нагороджена група ППО з пілотованим повітряним судном на базі ДФТГ, яка знищила вже 157 повітряних цілей різного типу.

Нічого святого — 15 років за ґратами отримала держзрадниця, яка зливала позиції Сил оборони у Святогірську
Нічого святого — 15 років за ґратами отримала держзрадниця, яка зливала позиції Сил оборони у Святогірську

Суд визнав провину мешканки Святогірська у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України) і засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

«Ворога потрібно знищувати всіма доступними способами» — спецпризначенець «Князь» про досвід війни
«Ворога потрібно знищувати всіма доступними способами» — спецпризначенець «Князь» про досвід війни

Наразі «Князь» — офіцер у 10-му мобільному прикордонному загоні «Дозор».

ВАКАНСІЇ
Інструктор з тактичної медицини

від 24000 до 49550 грн

Харків, Харківська область

Стрілець (на контракт, Збройні Сили України)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

65 ОМБр

Водій 39 зенітного ракетного полку

від 21000 до 51000 грн

Володимир, Волинська область

Військовослужбовець, стрілець

від 20100 до 120100 грн

Київ, Київська область

Програміст-Військовослужбовець

від 20100 до 121100 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

--- ---