ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Львівщині з’явиться ще один гуртожиток для військових

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Листопада 2019, 18:12 1

Чотириповерховий гуртожиток побудують у військовому містечку № 6 в селі Липники Пустомитівського району Львівської області.

Сьогодні на місці майбутнього будівництва відбулось урочисте закладання наріжного каменя до фундаменту майбутньої споруди і його освячення.

Спорудження будинку відбуватиметься на замовлення Західного територіального квартирно-експлуатаційне управління МО України. 18 жовтня Західне ТерКЕУ підписало договір із ТОВ «Будівельно-інвестиційна компанія «Галицький будівельник» на зведення військового гуртожитку за 42,5 млн грн. Роботи планують завершити до кінця 2020 року.

Участь у тендері, окрім переможця, взяли також ПП «Ремтехбуд», ТОВ «Будспецмонтаж» та підприємець Мар’ян Боляк. Під час аукціону конкуренти не знижували своїх пропозицій. Найдешевші ціни запропонували фірми «Ремтехбуд» і «Будспецмонтаж», однак їх відхилили через брак більшості потрібних документів.

Західне територіальне квартирно-експлуатаційне управління – найбільший замовник «Галицького будівельника». Упродовж 2018-2019 років воно підписало договорів із компанією на понад 200 млн грн.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Соціальний захист