ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Як забезпечення військовослужбовців житлом сприяє вирішенню кадрових проблем

Новини Соціальний захист військовослужбовців
11 Листопада 2019, 15:14
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Два місяці тому на території однієї з військових частин Білгород-Дністровського гарнізону було здано в експлуатацію гуртожиток для військовослужбовців-контрактників.

Гуртожиток розрахований на проживання 120 військовослужбовців, побудований за новим проєктом блочного типу. У кожному приміщенні, де проживає по п’ять чоловік, є свій туалет, душова, умивальник. У просторих кухнях передбачено місце для сучасної побутової техніки: електричних плит, холодильника, мікрохвильових печей. Житлові кімнати світлі й просторі, обладнані сучасними меблями: ліжками, шафами, столами зі стільцями.

Тут по-домашньому затишно, досить місця для відпочинку і вирішення побутових питань.

− Дуже зручно, що гуртожиток побудовано безпосередньо на території частини, − розповідає солдат військової служби за контрактом, кулеметник роти охорони Микола Бахмутян. − Раніше, коли я жив на квартирі в Білгород-Дністровську, доводилося багато часу витрачати на дорогу. Тепер моє житло знаходиться поруч із казармою мого підрозділу.

− Мені дуже подобаються побутові умови, − висловив свої враження солдат строкової служби, водій зенітного взводу Денис Андрієвський. − У будь-який час можна привести себе в порядок, помитися, попрати. Також немає проблем зі зберіганням продуктів і приготуванням їжі. Замість казенних сірих меблів у всіх кімнатах стоять сучасні ліжка, шафи. Після служби сюди приємно приходити. Дуже хороша атмосфера для відпочинку. Із таким настроєм і служити легше.

− Після здачі гуртожитку в експлуатацію у нас помітно збільшилася кількість бажаючих укласти контракт на проходження служби в частині, − говорить командир військової частини підполковник Сергій Сергієв.  − Наша частина розташована далеко від міста, тому люди неохоче погоджувалися служити у нас. Таким чином соціальний фактор допомагає у вирішенні кадрових проблем. Тепер ми маємо більший вибір бажаючих служити у нас. Що стосується оплати за проживання, вона у рази менше тих коштів, які раніше військовослужбовцям доводилося витрачати за житло по найму.

Кореспондент АрміяInform

Звільнення острова Зміїний: чотири роки операції, що змінила хід боротьби за Чорне море
Звільнення острова Зміїний: чотири роки операції, що змінила хід боротьби за Чорне море

Рівно чотири роки тому, 30 червня 2022 року, останній російський окупант втік з острова Зміїний у Чорному морі.

Ворог атакував Запоріжжя: постраждали чотири людини
Ворог атакував Запоріжжя: постраждали чотири людини

Окупанти завдали удару безпілотником по Запоріжжі, є постраждалі, пошкоджено інфраструктуру.

Малі групи, мотоцикли й КАБи: росіяни тиснуть, але втрачають склади й артилерію на Харківщині
Малі групи, мотоцикли й КАБи: росіяни тиснуть, але втрачають склади й артилерію на Харківщині

На Куп’янському напрямку ворог продовжують штурмувати малими групами та застосовувати авіацію, а Сили оборони знищують їхні склади, артилерію й засоби зв’язку.

Майже 200 збитих ракет: як кадровий зенітник і цивільні айтішники створили один з найефективніших дивізіонів NASAMS
Майже 200 збитих ракет: як кадровий зенітник і цивільні айтішники створили один з найефективніших дивізіонів NASAMS

Свою третю річницю цей дивізіон NASAMS зустрічає на бойових позиціях — серед маскувальних сіток, під монотонне гудіння генераторів і обертання радарних антен.

ВАКАНСІЇ
Заступник командиpа бойової машини, навідник-оператор

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Сапер окремого батальйону сил ТрО

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Старший навідник 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Стрілець у Київ

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

Національна Гвардія України

від 21000 до 30000 грн

Київ, Київська область

Начальник групи секретно-документального забезпечення, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)