ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Шанувати рідну мову – шанувати себе

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Листопада 2019, 18:38 2

Ліцеїсти Військово-морського ліцею імені віцеадмірала Володимира Безкоровайного взяли участь у 19-му Всеукраїнському диктанті національної єдності.

Традиційно ця подія, приурочена до Дня української писемності та мови, об’єднує тисячі українців в усьому світі. Радіодиктант – не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб. До нього долучилися і 60 ліцеїстів разом із очільником закладу капітаном 1 рангу Віктором Шмигановським. Варто зазначити, що для них це не просто тестування знань, а й можливість підтримати рідну мову.

Диктант стартував об 11:20 в ефірі Першого каналу Українського радіо. Його читав мовознавець Олександр Авраменко. Цьогоріч автор обрав тему «Від бересту – до «цифри». І сам текст, до речі, був не з простих. Крім того, читець додав у текст кілька елементів з нової редакції чинного правопису.

До слова, автори безпомилкових диктантів отримають заохочувальні призи. Додатково оголосять конкурс на кращі твори про написання диктанту (для тих, хто надає перевагу традиційному листуванню). Твір слід відправити поштою впродовж двох днів ‒ до 11 листопада (штемпель 8, 9, 10 листопада) на адресу: 01001, м. Київ, Хрещатик, 26 (позначка «на конкурс»). 10 найкращих робіт отримають заохочувальні призи.

Нагадаємо: Всеукраїнський радіодиктант національної єдності засновано 2000 року задля об’єднання навколо мови. Торік на адресу Українського радіо надійшло 32779 диктантів. З них без помилок його написали 311 учасників.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини