ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Майже 20 тисяч школярів із Дніпропетровщини пройшли «Шляхами героїв»

Новини
7 Листопада 2019, 9:41
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

«Шляхами героїв» – таку назву має спільний проєкт Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Музею АТО, 25-ї окремої Дніпропетровської повітрянодесантної бригади, 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр». За три роки майже 20 тисяч учнів 10-11 класів з усієї області відвідали екскурсії до військових частин, де проходять службу українські воїни.

Цього разу екскурсія відбувалась у 25-й окремій Дніпропетровській повітрянодесантній бригаді, де учні ознайомилися з історією та бойовим шляхом військової частини, побутом військовослужбовців, озброєнням та спорядженням десантників.

Гід-екскурсовод проєкту «Шляхами героїв», доброволець батальйону «Азов» Руслан Сергійчук розповідає:

– Це обласний проєкт, який вже діє більше трьох років. Проект був започаткований за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, першого музею АТО. Кожну весну і осінь, кожного дня дві групи по 50 дітей зі всієї області проходять оцими шляхами героїв у 25-й бригаді або у 93-й бригаді. Це одноденна екскурсія до військової частини, де показують побут військовослужбовців, як вони тренуються, організовуємо обід. Потім друга частина – проводимо екскурсію до музею АТО. Всі наші гіди-екскурсоводи – це військові, ветерани АТО/ООС, волонтери, люди які все це пережили і мають що розповісти.

Учениця 10 класу однієї зі шкіл Дніпра Елеонора розповідає, що нещодавно дізналася про одноденні патріотичні екскурсії для молоді, тому взяла участь в організації поїздки.

­– Мене не примушувала школа, ми приїхали сюди класом і я була ініціатором цієї поїздки, оскільки мені подобається все, що пов’язано зі Збройними Силами. Тут дуже цікаво, я навіть не очікувала, що настільки, думала, що буде сумна екскурсія, проте – ні. Я в захваті! – ділиться враженнями Елеонора.

Кореспондент АрміяInform

Володимир Зеленський: За чотири роки росіяни визначали вже 15 термінів захоплення Донецької області
Володимир Зеленський: За чотири роки росіяни визначали вже 15 термінів захоплення Донецької області

Від початку повномасштабної війни російській армії було визначено вже 15 термінів захоплення Донецької області, цього року вже перенесли на кінець грудня.

Таврійські десантники знищили майже батальйон окупантів на Олександрівському напрямку
Таврійські десантники знищили майже батальйон окупантів на Олександрівському напрямку

За час виконання бойових завдань десантники ліквідували та вивели зі строю майже 500 російських військових — втрати, співставні з чисельністю батальйону.

Ситуація на фронті: ворог найбільше атакував на Слов’янському та Гуляйпільському напрямках
Ситуація на фронті: ворог найбільше атакував на Слов’янському та Гуляйпільському напрямках

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 227 бойових зіткнень.

Окупанти тероризують Запоріжжя: 3 загиблих та 18 поранених за добу
Окупанти тероризують Запоріжжя: 3 загиблих та 18 поранених за добу

Упродовж доби російські окупаційні війська завдали 975 ударів по 56 населених пунктах Запорізької області.

ВАКАНСІЇ
Стрілець відділення морської піхоти

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Оператор-наведення, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій (за контрактом ЗСУ)

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Технік служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 51000 до 51000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Механік-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Водій

від 21000 до 27000 грн

Теплик

Третій відділ (смт. Теплик) Гайсинського РТЦК та СП