ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Повітряні сили залучатимуть до операції ORBITAL

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Листопада 2019, 19:09

Сьогодні, 6 листопада, командир операції «Oрбітал» полковник Майк Веймут, під час зустрічі в Командуванні Повітряних Сил заявив, що його основне завдання – допомогти силам оборони України стати сильнішими.

–  Військові нашої країни проводять десятки операцій по всьому світу, при цьому, саме співпраця з Україною є для нас одним із пріоритетів, –  заявив полковник Майк Веймут, командир операції «Oрбітал»  представникам Командування Повітряних Сил ЗС України. Та додав, що хоча основним акцентом роботи британців в Україні є підготовка військових сухопутних військ, до операції «Oрбітал» залучать  фахівців та підрозділи Повітряних Сил.

Нагадаємо, що Orbital – тренувальна місія Великої Британії в Україні, що була організована після анексії Росією Криму на знак підтримки України. З початку місії військовослужбовці Великої Британії навчили вже понад 17 500 українських військовослужбовців.

Після візиту британського міністра оборони на Донбас тренувальну місію  в Україні продовжили ще на три роки, до березня 2023 року.

В Командуванні Повітряних Сил прокоментували, що залучення до операції «Oрбітал» та й співпраця з Великобританію загалом є вкрай важливою для України, адже ми орієнтуємось на стандарти країн Альянсу.

Нагадаємо, у 2017–2018 роках уже провели низку тренувань наші іноземні партнери для фахівців Повітряних Сил. Вони відбулися й у військових частинах, і в Харківському університеті Повітряних Сил. Це були заняття з тактичної медицини, пошуково-рятувального забезпечення, виживання льотного складу, курси штабного планування.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: ,
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform Міжнародне співробітництво, Новини