ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Інженерні війська отримають новітні засоби з розмінування

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Листопада 2019, 9:50 0

У військових частинах оперативного забезпечення ЗС України введено підрозділи, які займатимуться розмінуванням і протидією саморобним вибуховим пристроям. Про це повідомив начальник інженерних військ ЗС України — начальник Центрального управління інженерного забезпечення Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ генерал-майор Юрій Лукашик. За його словами, фахівці за цим напрямком проходитимуть підготовку у Центрі розмінування в Кам’янці-Подільському.

— Наступного року для цих підрозділів буде закуплено новітні засоби з розмінування та протидії саморобним вибуховим пристроям. Зокрема і роботизовані системи. Такі засоби та системи вже є на озброєнні в Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ. Вони себе дуже добре зарекомендували у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки в Косові та Афганістані, — наголосив генерал-майор Юрій Лукашик.

Він також зазначив, що розмінування та протидія саморобним вибуховим пристроям — це найвищий рівень підготовки сапера. Фахівці Російської Федерації активно використовують такого типу мінно-вибухові пристрої у районі проведення ООС у Донецькій та Луганській областях. Вибухові предмети можуть бути встановлені у будь-які побутові предмети і призводити до жертв як серед військових, так і серед мирного населення.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram