ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Артилеристи та військові інженери представили дніпрянам зразки свого озброєння та військової техніки

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Листопада 2019, 19:35

У рамках святкування Дня ракетних військ і артилерії та Дня інженерних військ у Дніпрі відбувся показ зразків озброєння та військової техніки, а також концерт 5-го військового оркестру штабу Оперативного командування «Схід» Збройних Сил України.

Для огляду містян були розгорнуті розрахунки й ознайомчі стенди  артилерійських, інженерних та розвідувальних підрозділів, де всі охочі могли дізнатися основні тактико-технічні характеристики представлених зразків, а також новітньої зброї та військової техніки, які прийняті на озброєння українського війська.

З нагоди свята містян та своїх побратимів-артилеристів привітав начальник управління ракетних військ і артилерії – заступник командувача військ Оперативного командування «Схід» полковник Сергій Мусієнко.

Він також вручив артилерійські відзнаки – вогняні берети ветеранам-артилеристам, які вийшли на заслужений відпочинок.

До уваги гостей свята також були представлені відеофільми про життя і бойовий шлях інженерних та артилерійських підрозділів, інформація про умови проходження військової служби за контрактом у лавах Збройних Сил України.

Музичним подарунком для винуватців свята, дніпрян та гостей міста став виступ 5-го військового оркестру штабу Оперативного командування «Схід» під керівництвом майора Олександра Жарія.

Пригощала гостей польова кухня.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Евакуація» як прикриття: у ЦПД викрили нову інформаційну кампанію рф щодо викрадених українських дітей
«Евакуація» як прикриття: у ЦПД викрили нову інформаційну кампанію рф щодо викрадених українських дітей

Росія намагається виправдати депортацію українських дітей через заяви про нібито їхню «евакуацію» та «реабілітацію».

Президент: Україна готова поділитися досвідом боротьби з «шахедами» для захисту країн Близького Сходу
Президент: Україна готова поділитися досвідом боротьби з «шахедами» для захисту країн Близького Сходу

Україна готова надати партнерам на Близькому Сході свою експертизу та необхідні засоби для захисту від іранських ударних дронів.

Окупанти 13 разів намагалися просунутися на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ
Окупанти 13 разів намагалися просунутися на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби кількість атак російського агресора становить 53.

Шиншила з Харківщини поїде на Львівщину: бійці «Шквалу» врятували пухнастика з передової
Шиншила з Харківщини поїде на Львівщину: бійці «Шквалу» врятували пухнастика з передової

Прикордонники знайшли поблизу фронту на Харківщині шиншилу, яка виживала під обстрілами у покинутому будинку.

«Повіривши у власні сили, заїхали на броні»: на Гуляйпільському напрямку знищили російську штурмову бронегрупу
«Повіривши у власні сили, заїхали на броні»: на Гуляйпільському напрямку знищили російську штурмову бронегрупу

На Гуляйпільському напрямку українські військові зірвали чергову спробу прориву російських підрозділів. Техніку та десант противника знищили дрони Сил оборони.

Володимир Зеленський: Нідерланди щороку виділятимуть Україні €3 млрд підтримки
Володимир Зеленський: Нідерланди щороку виділятимуть Україні €3 млрд підтримки

Україна розраховує на стабільну військову та фінансову підтримку Нідерландів, яка становитиме близько трьох мільярдів євро щороку.

ВАКАНСІЇ
Тракторист, військовослужбовець

від 20460 до 22100 грн

Ніжин, Чернігівська область

Фельдшер, інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Начальник сховища

Львів

Військова частина А2678

Механік-водій БМП

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Водій-заправник

від 20000 до 20000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Військовослужбовець стрілець

від 20100 до 120100 грн

Запоріжжя, Запорізька область

--- ---