ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Закликаю Росію вивести війська з України, – Генсек НАТО

31 Жовтня 2019, 13:29
Закликаю Росію вивести війська з України, – Генсек НАТО

Російська Федерація повинна припинити підтримку бойовиків на Донбасі, а також вивести свої війська з території України. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, виступаючи у Верховній Раді України.

Так, Генсек НАТО закликав Москву припинити підтримку незаконних збройних формувань на сході України та відвести свої сили та техніку з української території. Він зазначив, що Альянс ніколи не визнає російську анексію Криму, а також засуджує агресію РФ у Чорному морі.

«Ми закликаємо Росію повернути контроль над півостровом Крим Україні і припинити своє дії з дестабілізації на Сході країни. Всі члени Альянсу єдині в своєму засуджені російської поведінки. Росія повинна припинити підтримувати бойовиків і найманців на сході України і вивести свої сили і озброєння з її території», – заявив Столтенберг.

Він також наголосив, що «спостерігачі ОБСЄ мають отримати повний і безперешкодний доступ до всієї території України».

У своїй промові генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг висловив твердий намір про те, що РФ також має понести відповідальність за знищення літака рейсу МН 17, коли загинуло 298 осіб.

Читайте нас в Telegram
Новини