ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

З початку року більше 1000 строковиків Сухопутних військ уклали контракт із військом

24 Жовтня 2019
З початку року більше 1000 строковиків Сухопутних військ уклали контракт із військом

Про це під час брифінгу в інформаційному агентстві АрміяInform розповів начальник відділення комплектування Управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України підполковник Микола Качаненко.

– Якщо брати по всіх Збройних Силах, то ця цифра буде, як мінімум, удвічі більшою. Нині строковики – це потенційне джерело комплектування армії військовослужбовцями контрактної служби, – зазначив підполковник Микола Качаненко.

Звичайно, зі строковиками проводять агітацію у війкових частинах. І треба сказати, що залучати людей на контракт, які вже пересвідчилися, що таке військова служба, значно простіше.

Є іще один нюанс. У Збройних Силах комплектування строковиками відбувається за екстериторіальним принципом. Тобто людина, призвана з Києва чи столичної області, тут служити не може. Повернутися «додому» він може тільки уклавши контракт.

– Майже всіх строковиків направляють після призову у навчальні центри, де вони проходять вишкіл. Наприклад, представники Президентського полку їдуть у навчальний центр, там шукають киян і проводять з ними бесіду. Такими чином чимало молоді погоджуються укласти контракт і служити ближче додому.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Актуально, Новини