ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вогнеборці-авіатори з Хмельниччини готові реагувати в режимі 24/7

3 Жовтня 2019
Вогнеборці-авіатори з Хмельниччини готові реагувати в режимі 24/7

За планом підсумкової перевірки пожежно-рятувальних підрозділів, вогнеборці-авіатори Старокостянтинівської бригади тактичної авіації імені Петра Франка Повітряних Сил Збройних Сил України складали іспит на готовність до виконання завдань за призначенням.

У відповідності до «Стандарту підготовки пожежних підрозділів»перевірялись та оцінювались: організація пожежної безпеки, тактико-спеціальна, пожежно-технічна, пожежно-профілактична та пожежно-стройова підготовки. Основне тут – теоретичні знання та практичні навички військових вогнеборців.

Особовий склад підрозділу під час одягання бойового одягу іспорядження та виїзду по тривозі до місця гасіння «навчальної» пожежіперевищив встановлені нормативи. Вогнеборці діяли чітко та злагоджено, не підвела і спеціальна автомобільна техніка.

Успішні дії старокостянтинівських пожежників – це результат цілеспрямованої, системної та копіткої підготовки, відповідно до зазначених Стандартів протягом навчального року, – підкреслив начальник служби пожежної безпеки Західного територіального відділу пожежної безпеки підполковник Вадим Дурдас. – Особовий склад має великий практичний успішний досвід спільної роботи і з підрозділом місцевої ДСНС щодо гасіння пожеж, – зазначив офіцер.

Варто зазначити, що представники підрозділу в серпні цього року відвідали авіаційну базу НАТО в місті Рамштайн у Німеччині, де брали участь у спільних практичних навчаннях з американськими, литовськими та румунськими колегами. Неоцінений досвід набутий за кордоном допомагає пожежним бригади тактичної авіації імені Петра Франка успішно виконувати свої професійні обов’язки і на військовому аеродромі.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Вишкіл