ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові з Львівщини й Тернопільщини та їхні родини відпочивають у Карпатах

29 Жовтня 2019, 14:49

У цілющих Карпатах — немає часу спати

Представники механізованої бригади з Яворова та Тернопільської артилерійської бригади відновлюватимуть психологічний стан і фізичне здоров’я після виконання завдань за призначенням у районі проведення операції Об’єднаних сил (АТО) на сході країни у мальовничих Карпатах.

М’яка реабілітація відбуватиметься під опікою досвідчених спеціалістів навчально-спортивної бази зимових видів спорту Міністерства оборони України «Тисовець».

Упродовж наступних двох тижнів військові та члени їхніх родин братимуть участь у комплексних заняттях, що допоможуть, власне, відновити психологічний стан у тих його учасників, які тривалий час перебували в бойових умовах службово-бойової діяльності, а також тих, хто перебував під емоційними впливами від переживань за долю своїх близьких, які воювали з російськими окупантами.

За словами представників бази, відпочинок військових з родинами – це, загалом, один із ключових етапів їхньої реадаптації до звичайних умов життя, дієвий засіб запобігання виникненню та розвитку в них психологічних травм.

Для цього відпочивальників активно залучатимуть до занять з арттерапії, під час яких вони у сімейному колі писатимуть картини або опановуватимуть ліплення. Також їх намагатимуться залучати до інших цікавих та пізнавальних вікторин і конкурсів.

Слід додати, що до декомпресійної реабілітації обов’язкового включено фізкультурно-оздоровчу складову, яка, за досвідом попередніх заїздів, припадає до душі майже всім. А це заняття в тренажерних залах, відвідування масажних кабінетів, а у разі потреби і профільних медичних спеціалістів.

Крім того, прихильникам активного відпочинку «тисовці» запропонують декілька дивовижних маршрутів піших екскурсій, а також низку велосипедних прогулянок. І це лише на перший тиждень.

Варто зазначити, що колектив навчально-спортивної бази зимових видів спорту Міністерства оборони України «Тисовець» завжди радий зустрічати військових із родинами та знає, що потрібно запропонувати їм, аби відновити силу домашнього вогнища.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Новини, Реабілітація, Соціальний захист