ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Відкриття Будинку юстиції, масштабного центру з надання послуг у сфері юстиції

8 Жовтня 2019, 14:23
Відкриття Будинку юстиції, масштабного центру з надання послуг у сфері юстиції

8 жовтня в Києві на вулиці Костянтина Заслонова, 16, відкрився масштабний центр із надання послуг – державне підприємство «Будинок юстиції». Символічно, що колишній Дарницький РАГС столиці перетворився на сучасний сервісний центр саме в День юриста, який сьогодні святкують в Україні.

Як повідомляє Головне територіальне управління юстиції у місті Києві, відтепер найбільш затребувані послуги у сфері юстиції можна отримати в єдиному приміщенні та спільному просторі — Open Space. Також до ДП «Будинок юстиції» можна звернутися з електронною заявою, наприклад, на реєстрацію створення та припинення фізичної особи-підприємця.

Роботу сервісів відслоненого центру продемонстрував очільник столичної юстиції Станіслав Куценко. Серед послуг «Будинку юстиції»:

  • державна реєстрація актів цивільного стану — реєстрації чи розірвання шлюбу, народження, зміни імені та інших;
  • нотаріат — реєстрація спадщини, договорів, довіреностей тощо;

Крім того, у Будинку юстиції створений Центр виконання рішень, де можна отримати дані щодо свого виконавчого провадження незалежно від району, де воно перебуває.

Станіслав Куценко розмістив у Facebook відео події та запросив усіх тестувати новий сервіс із усіма послугами юстиції в «одному вікні».

У святковий для мене та всіх юристів день – здійснюємо разом з командою Столичної юстиції ще одну мою мрію – відкриваємо Будинок юстиції ! ВСІ послуги юстиції в одному вікні – запрошую всіх тестувати

Опубліковано Stanislav Kutsenko Вівторок, 8 жовтня 2019 р.

На фото: Центр європейського зразка з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану Open Space у Сєвєродонецьку Луганської області.

Підготував Олександр Козубенко

Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини, Соціальний захист