Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Умови служби та праці у Збройних Силах мають бути привабливими — Міністр оборони України

11 Жовтня 2019

«Кар’єра військового обов’язково має бути конкурентоспроможною. Військовослужбовці мають розуміти, що у них будуть хороші перспективи у проходженні службі, що вони зможуть отримати сучасну освіту, достойне грошове забезпечення та соціальне обслуговування». Про це повідомляється на офіційному сайті Міноборони.

Таке переконання сьогодні, 11 жовтня, висловив Міністр оборони України Андрій Загороднюк під час урочистого зібрання з нагоди Дня захисника України, яке відбулося в Міноборони.

Керівник оборонного відомства вважає одним із головних завдань для Міноборони створення належних умов проходження служби військовослужбовцями у Збройних Силах України. При цьому Міністр зауважив, що сьогодні болючим соціальним питанням є забезпечення службовим житлом, тому чимало першочергових напрацювань команди Міністерства спрямовані на вирішення саме цієї проблеми.

— Невдовзі здамо один з нових об’єктів, наступного року також запланована серйозна робота щодо якнайшвидшого вирішення житлового питання, — наголосив він.

Андрій Загороднюк підкреслив також, що умови служби та праці у Збройних Силах України мають бути привабливими — як для військовослужбовців, так і для цивільного персоналу.