ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Києві відкрили комфортну залу очікування для українських воїнів

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Жовтня 2019, 14:37

Сьогодні, 1 жовтня, на Центральному залізничному вокзалі станції Київ-Пасажирський відбулося відкриття зали очікування для військовослужбовців, яку нещодавно переобладнали з депутатської зали.

— Ми з вами перебуваємо в колишній депутатській залі. Сьогодні відкриваємо зал для військовослужбовців. Це символічна подія. Ми — в неоплатному боргу перед захисниками України. Впродовж двох тижнів відкриємо такі самі зали у шести основних українських містах. Ми беремо зобов’язання за місяць відкрити такі зали в усіх обласних центрах, — зазначив керівник «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

У новій залі очікування створено всі умови для того, щоб захисники країни могли відпочити й привести себе в порядок. Зокрема у приміщенні обладнано санітарні кімнати, буфет, душ, камеру схову, бібліотеку. Окрім цього, встановлено пральну машину, прасувальну дошку з праскою, крісла, телевізор, холодильник, розетки Wi-Fi, камери спостереження.

— Це справді важлива подія у житті військовослужбовців, а особливо тих, які переміщаються залізничним транспортом. Саме з таких кімнат починається відчуття того, що люди, які зі зброєю в руках захищають українську незалежність і свободу нашого народу, реально потрібні державі, — сказав начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України генерал-лейтенант Олег Грунтковський.

Спільно з громадськими активістами і волонтерськими організаціями у кімнаті відпочинку забезпечуватимуть умови для психологічної реабілітації й дозвілля військовиків.

Зала працюватиме цілодобово, а розташована вона на першому поверсі будівлі Центрального вокзалу столиці.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram