ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Стало відомо, хто став найкращим бойовим медиком Об’єднаних сил

16 Жовтня 2019
Стало відомо, хто став найкращим бойовим медиком Об’єднаних сил

У районі проведення операції Об’єднаних сил визначили найкращого бойового медика частин та підрозділів, які стримують агресора на сході країни. Участь у змаганнях, що відбувалися в місті Покровськ на Донеччині, взяли військовослужбовці – фахівці з тактичної медицини, переможці попередніх етапів конкурсу в оперативно-тактичних угрупованнях «Північ» та «Схід».

За умовами конкурсу його учасники мали пройти два етапи – теоретичний та практичний. Під час теоретичної частини бойові медики склали тести щодо  індивідуальних знань відповідно до Стандарту «Підготовка військовослужбовця з тактичної медицини».

            Під час практичної складової потрібно було продемонструвати навики та вміння з надання першої допомоги та евакуації пораненого з передових позицій. Кожен мав діяти відповідно до протоколів: на місці встановити вербальний контакт з пораненим, упевнитись, що той реагує, організувати безпечну евакуацію пораненого з червоної зони до мобільного військового госпіталю. Під час конкурсу суддівська колегія надавала різні ввідні: стан пацієнта, характер поранення, додаткові ушкодження  тощо.

За результатами конкурсу перемогу здобув молодший сержант Олег К. з 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Призові місця також посіли представники окремого розвідувального батальйону та  28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.

Окрім кубка та грамот, переможці конкурсу також отримали грошові сертифікати від командування Об’єднаних сил.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Вишкіл, Новини