ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Розвідувальний балістичний модуль «Полоз» від компанії Armorum Solutions

16 Жовтня 2019
Розвідувальний балістичний модуль «Полоз» від компанії Armorum Solutions

Київську компанію Armorum Solutions створили учасники боїв на Сході України. Конструкторська команда підприємства складається з професіоналів, які пройшли бойове хрещення в лавах піхотних та спеціальних розвідувальних підрозділів на командних і оперативних посадах.

Дуже цікавою і перспективною розробкою ветеранів є прототип одноразового розвідувального мініатюрного безпілотного літального апарата (БПЛА) у вигляді боєприпасів для підствольного гранатомета ГП-25.

Для застосування БПЛА «Полоз» потрібно вставити спеціальний контейнер у підствольний гранатомет ГП-25 та здійснити постріл у напрямку цілі розвідки. Опинившись над ціллю, балістичний модуль спускається на парашуті й виконує зйомку бортовою камерою. Отриманий відеосигнал передається до наземної станції (планшета) в режимі реального часу. Програмне забезпечення станції дозволяє багаторазово переглядати отримане відео і розбивати на окремі кадри.

Очевидні переваги «Полозу» – невисока ціна виробу, можливість масового застосування та виконання негайної повітряної розвідки в разі потреби. Для використання безпілотника не потрібно спеціально готувати персонал та використовувати спеціальне обладнання для запуску.

Вага модуля з камерою становить 250 грамів, а максимальна висота польоту – 1200 метрів при максимальній дальності до 1500 метрів.

Компанія натепер продовжує розвивати проєкт – у перспективі БПЛА «Полоз-2» зі значно більш розширеними бойовими можливостями.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Озброєння та техніка