ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Найманців Вагнера вбивають і в Африці

31 Жовтня 2019
Найманців Вагнера вбивають і в Африці

Повстанці вбили п’ятьох бойовиків ПВК Вагнера в Мозамбіку. Фото: Ahmad Al-Rubaye / AFP

Найманці російської приватної військової компанії (ПВК) Вагнера гинуть по всьому світові: від України та Сирії до різних африканських держав. Мас-медіа Мозамбіку повідомили, що в країні вбито п’ять «джентльменів удачі» із приватної армії Путіна.

Як пише видання Carta de Mocambique, 27 жовтня внаслідок нападу повстанців у цій південно-східній африканській країні загинуло 20 співробітників силових структур і п’ять членів ПВК Вагнера, яке фінансує «особистий кухар Путіна», санкт-петербурзький бізнесмен Євгеній Пригожин.

Відповідно до даних мозамбікських ЗМІ, повстанці влаштували засідку й напали на автомобіль у провінції Кабу-Делгаду. Місцеві силовики, які загинули разом із пригожинськими найманцями, були представниками антитерористичного підрозділу. Carta de Mocambique повідомляє, що нападники обезголовили своїх жертв і спалили машину.

Зрозуміло, що міністерства оборони та закордонних справ Росії не підтверджують загибель своїх громадян у Мозамбіку. У російському посольстві звично відповіли: «Не маємо жодної інформації».

АрміяInform нагадує, що ПВК Вагнера – це російське збройне формування, яке жодним чином не оформлене офіційно, але яке пов’язують із близьким оточенням президента Путіна. За інформацією, яку не підтверджують офіційні представники російської влади, вагнерівці «працювали» на Донбасі й у Сирії. Сьогодні вони виконують брудну роботу в інтересах керівників РФ у кількох країнах Африки: Анголі, Гвінеї, Гвінеї-Бісау, Зімбабве, Конго, Лівії, Мадагаскарі, Судані, Центральноафриканській Республіці.

Підготував Олександр Козубенко

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України