ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Херсонщині проведуть тактичні навчання зенітних ракетних комплексів із бойовою стрільбою

29 Жовтня 2019, 14:24
На Херсонщині проведуть тактичні навчання зенітних ракетних комплексів із бойовою стрільбою

Протягом п’яти днів, з 31 жовтня по 4 листопада, на Державному випробувальному полігоні Збройних Сил України «Ягорлик», що на Херсонщині, відбудуться тактичні навчання з бойовою стрільбою з підрозділами ЗРК «Бук-М1», С-300ПТ, контрольні льотні випробування ракет до зенітних ракетних комплексів С-300ПТ, С-300ПС, С-300В1 та визначальні відомчі випробування зенітного ракетного комплексу С-125-2Д1.

Повітряними Силами Збройних Сил України заздалегідь зарезервовано район стрільб в акваторії Чорного моря поблизу узбережжя Херсонської області. Користувачів попередили про закриття повітряного та морського простору у районі проведення бойових стрільб ЗРК.

Про стрільби попередили і місцеве населення через голів сільських рад. Також їм розповіли про порядок дій у разі знаходження після стрільб уламків ракет чи БПЛА.

Довідково. Бойові стрільби зенітних ракетних комплексів та іншого озброєння на полігоні «Ягорлик» у Херсонській області проводять із 2016 року. Єдиний полігон «Чауда», який використовувала Україна для цих потреб, залишився в тимчасово анексованому Криму.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Вишкіл, Новини