ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Лікарі Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова передали свій досвід прибалтійським колегам

10 Жовтня 2019, 12:09
Лікарі Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова передали свій досвід прибалтійським колегам

Відбувся візит лікарів Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова, які рятують поранених, до Литовської Республіки. Під час візиту українська делегація зустрілася з Президентом Литви Гітанасом Науседою та Міністром закордонних справ Лінасом Лінкевічусом.

Про це повідомляється на сторінці Facebook головного лікаря Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова Сергія Риженко.

До складу делегації, поряд із лікарями, Почесним Консулом Литви Віталієм Півняком, представниками влади, громадськими діячами увійшли також воїни різних підрозділів, поранені під час бойових дій.

Нікого не залишила байдужим розповідь Сергія Риженка про п’ять з половиною років війни, три тисячі врятованих бійців і вистражданий кров’ю, а тому безцінний, досвід боротьби за життя героїв.

Фахівці клініки Вільнюського університету були вражені доповідями нейрохірурга Андрія Сірка та анестезіолога Володимира Дубини про успіхи лікарів лікарні Мечникова у справі порятунку найтяжчих поранених.

Також представники української делегації висловили слова подяки литовському народу за підтримку нашої країни протягом минулих п’яти років.

– Хочу сказати Вам величезне спасибі й всьому литовському народові. Ви перші простягнули нам руку допомоги, коли в 2014 році у нас трапилася біда. Сотні поранених поїхали в кращі клініки Литви. 150 чоловік особисто Віталій Півняк, наш почесний консул, перевіз сюди на реабілітацію. Ми рятували не тільки цих хлопців, ми врятували їхні сім’ї, – сказав Сергій Риженко.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини