ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

31 жовтня в Києві відбудеться засідання Північноатлантичної ради НАТО

24 Жовтня 2019
31 жовтня в Києві відбудеться засідання Північноатлантичної ради НАТО

Північноатлантична рада НАТО завітає до України 30-31 жовтня. Делегація відвідає Київ та Одесу. У перший день іноземці прибудуть до Одеси, де зустрінуться з кадетами, відвідають кораблі й ознайомляться з ситуацією в Україні. Очолить делегацію Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

«Північноатлантична рада ‒ це головний орган, який ухвалює рішення на рівні Альянсу. Тому ми маємо не просто якийсь візит ввічливості, ми маємо дуже субстантивний візит тих, хто сформує власні враження наживо і потім у координації зі своїми столицями ухвалюватиме необхідні рішення в інтересах Альянсу і України», ‒ переконаний віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба.

Президент України Володимир Зеленський візьме участь у цьому засіданні послів держав-членів Альянсу.

Під час візиту будуть обговорені питання щодо подальшої підтримки України в проведенні реформ, зокрема й військової, а також щодо спільної військової підготовки, включаючи стажування українських моряків на кораблях ВМС держав-членів НАТО.

Окрім цього, в Києві буде проведено засідання комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України, участь у якому візьме заступник генсека НАТО з політичних питань та політики безпеки Беттіна Каденбах.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини світу та України