ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До Збройних Сил відправлено чергову партію «Богданів»

30 Жовтня 2019
До Збройних Сил відправлено чергову партію «Богданів»

Цехи ДП «Автоскладального заводу № 2 АТ «АК «Богдан Моторс» залишила чергова колона вантажних автомобілів підвищеної прохідності «Богдан-63172». Про це повідомляє АрміяInform з посиланням на пресслужбу корпорації «Богдан»

Завод, як і у попередні роки, продовжує достроково виконувати Державне оборонне замовлення надаючи частинам надійний новий транспорт для забезпечення бойових та логістичних потреб частин ЗСУ як в районах проведення ООС, так і у тилу.

Нагадаємо, що продукція заводу заслужила високу оцінку у Збройних силах України та інших силових структурах. Зворотний зв’язок з безпосередніми користувачами – військовими водіями ЗСУ підтверджує, що «Богдан-63172» значно перевищує за якісними показниками та надійністю автомобілі інших виробників, що перебувають в експлуатації у Збройних силах України.

Всі контракти за державним оборонним замовленням виконувались і виконуються підприємством достроково. При цьому автомобілі під час експлуатації не мали зауважень від військових, а гарантійні звернення мали мінімальну кількість, як для такого обсягу поставок.

Стежте за нами в Instagram
Новини, Озброєння та техніка