ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Оборонний завод «переплатив» юридичним компаніям»: розпочато розслідування

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Жовтня 2019, 12:09 2

Державний концерн «Укроборонпром» за рішенням Генерального директора Айвараса Абромавичуса розпочав службове розслідування щодо можливих фактів порушення закупівлі юридичних послуг Державним підприємством «Завод 410 цивільної авіації », що входить до складу оборонно-промислового об’єднання. Про це повідомляє АрміяІnform із посиланням на пресслужбу «Укроборонпрому».

Рішення про проведення службового розслідування було прийнято у зв’язку з інформацією, яка з’явилась у медіа щодо отримання ДП «Завод 410 ЦА» необґрунтованої податкової вигоди у вигляді сум податкового кредиту з ПДВ. Відповідно до оприлюдненої ухвали суду, мова йде про події, які розпочалися задовго до призначення нового керівництва Концерну «Укроборонпром», а саме, у 2017 році. Розслідування кримінального провадження не завершене, процесуальне керівництво ведеться військовою прокуратурою Центрального регіону України.

Зокрема в цій ухвалі йдеться про прийняття неефективних управлінських рішень ДП «Завод 410 ЦА» у сплаті за юридичні послуги. За вже наявним аналізом закупівлі цих послуг встановлено недотримання основних принципів її здійснення, а саме: добросовісної конкуренції, прозорості та ефективності. За результатами аналізу цих торгів на юридичні послуги для «Заводу 410 ЦА» виявлено порушення Наказів Концерну, оскільки до участі в тендері були запрошені пов’язані юридичні особи. Концерн також не отримав переконливих доказів необхідності проведення закритого тендеру та конкретних результатів кваліфікаційного відбору запрошених компаній.

Як зазначають в «Укроборонпромі», всі ці дії попередньо свідчать про можливість штучного обмеження конкуренції, що не забезпечують ефективного використання коштів державного підприємства.

Результати розслідування будуть передані до правоохоронних органів.

Підготувала Тетяна Рубан, АрміяInform

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини