ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Турецькі корвети класу Milgem компанії STM

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Жовтня 2019, 12:51 6

Останнім часом Туреччина активно розвиває свій військово-промисловий комплекс не тільки для насичення власних збройних сил сучасною зброєю вітчизняного виробництва, а й для розширення експорту в інші країни. Одним із лідерів у цій галузі є турецька компанія STM. Її діяльність не обмежується тільки виробництвом і сферою машинобудування. Вона спроможна надавати послуги в царині технологій та консалтингу. В будівництві кораблів різних класів, окрім STM, бере участь велика кількість підприємств ВПК Турецької Республіки, які отримують украй важливий досвід у проєктуванні та виробництві бойових кораблів. Для турецьких ВМС будують серійно кораблі класу корвет.

Корвети для ВМС України теж украй необхідні. Бо є добре озброєними бойовими кораблями, здатними забезпечити національні інтереси у Чорному й Азовському морях. Під час роботи міжнародної виставки «Зброя та безпека – 2019» турецька фірма STM продемонструвала свою продукцію, серед якої викликає інтерес військовий корабель класу корвет Milgem (у перекладі з турецької  «національний корабель»).

Технічні характеристики корвета Milgem:

Довжина – 99 м

Ширина – 14,4 м

Потужність силової установки – 40 800 к/с

Максимальна швидкість – 29 вуз.

Дальність плавання – 3500 миль

Автономність плавання – 21 день

Озброєння:

Універсальна артилерійська установка 76 мм – 1

Кулемети Aselsan 12,7мм – 2

Зенітні установки МК – 41 ULS (боєкомплект 21 ракета)

Торпедні апарати калібру 324 мм – 2 установки

Протикорабельні ракети Harpoon

Вертоліт S-70B2 Seahawk

БПЛА

У процесі будівництва корветів застосовано технологію малопомітності «стелс». В експортному варіанті кораблі комплектують різними видами зброї і обладнання за бажанням замовника.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Інфографіка, Озброєння та техніка