ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В ОБСЄ відреагували на вирок українському журналісту

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Жовтня 2019, 12:17

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір закликав негайно звільнити ув’язненого в окупованому Донецьку українського журналіста і  блогера Станіслава Асєєва. Відповідну заяву опубліковано на офіційному сайті ОБСЄ, повідомляє АрміяInform.

«Я рішуче засуджую ув’язнення Станіслава Асєєва і я шокований абсолютно незаконним його обвинуваченням та засудженням до 15 років ув’язнення. Я підкреслюю, що він повинен бути негайно звільнений», – заявив Арлем Дезір.

Асєєв був учасником різних ЗМІ, включаючи Українську службу радіо «Вільна Європа» / Radio Liberty (RFE / RL). Він утримувався під вартою збройними формуваннями в неконтрольованому урядом районі Донецької області за безпідставними обвинуваченнями у шпигунстві на користь України з червня 2017 року.

Далі представник закликав звільнити ще одного блогера і співробітника Української служби РСЕ / РС Олега Халазюка, котрий також був затриманий збройними формуваннями в неконтрольованому урядом районі Донецької області з серпня 2017 року.

«Асєєв і Халазюк були одними з небагатьох незалежних журналістів, які працювали і висвітлювали події в неконтрольованому районі Донецької області. Мовчання незалежних журналістів є злочином проти свободи висловлення думок, і це неприпустимо », – наголосив Арлем Дезір. «Я знову закликаю всі держави-учасниці ОБСЄ посилити тиск на будь-яких відповідних учасників з метою звільнення Асєєва та Халазюка».

Підготувала Тетяна Рубан

Читайте нас в Telegram