ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Солдат майбутнього» воюватиме в окулярах доповненої реальності

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Жовтня 2019, 15:24 8

Він бачитиме розташування своїх військ і військ противника

Прототип «солдата майбутнього», який надалі інтегрують у робочий зразок, на цьогорічній виставці «Зброя та безпека» представило вітчизняне ТОВ «Телекарт-Прилад». За словами заступника начальника конструкторського бюро підприємства Олексія Зяблова, прототип має кілька складників: систему управління зброєю та систему управління боєм, а також  спеціальні окуляри доповненої реальності. Завдяки ним боєць може бачити розташування як своїх військ, так і військ противника, а також здійснювати наведення зброї на ціль. Кожна мітка в цих окулярах ідентифікована, тобто має позначення, що це за об’єкт і яка до нього відстань.

Водночас «розумна зброя» оснащена лазерним далекоміром, магнітометром, гіроскопом, акселерометром. Це дає змогу визначати положення зброї у просторі та передавати інформацію на портативний балістичний комунікатор, який робить спеціальні поправки з урахуванням балістики ствола. Після цього бійцю лишається тільки поєднати прицільну марку з ціллю і здійснити влучний постріл.

Для того, щоб «солдат майбутнього» перебував в єдиному інформаційному просторі зі своїм підрозділом, фахівці підприємства також створили персональний термінал широкосмугового доступу. Через спеціальну камеру на шоломі та цей термінал він може демонструвати зображення того, що він бачить на будь-якому командному рівні.

До речі, представлена концепція має на меті створення комплекту оснащення, необхідного військовослужбовцю для його інтеграції в сучасну тактичну систему поля бою.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Озброєння та техніка