ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Волга-Дніпро»: Чому бідні? Бо дурні!

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Жовтня 2019, 18:32 4

Справи колись прибуткової групи компаній «Волга-Дніпро» натепер настільки скрутні, що в неї немає грошей навіть на виплату заробітної плати персоналу. Як повідомляє Ulnovosti.ru, на сьогодні зарплатня не виплачена за вересень. До того ж працівникам пропонують написати добровільну відмову від зарплатні до січня 2020 року, а тим, хто бажає звільнитися, не перешкоджатимуть. Ба більше, у компанії водночас скорочують штати: як в Ульяновську, так і у московській керівній компанії та закордонних офісах.

Передумови фінансового падіння накопичувались уже давно, і теперішня ситуація стала результатом політичного порядку денного й уведення санкцій щодо перевезення в інтересах країн-членів НАТО, яке приносило найбільшу частку прибутків згаданій компанії.

Не на користь «Волга-Дніпро» пішов і розлад у відносинах України та Росії, адже ДП «Антонов» відмовився подовжувати льотну придатність їхніх Ан-124-100, через що більша частина літаків не може виконувати комерційні перевезення поза межами РФ. Адже саме «Руслани» були основними годувальниками компанії й покривали збитки від перевезень «Боїнгами». Під цей проєкт («Боїнгів 747-8») узято величезні кредити і їхнє погашення потребує значних фінансових затрат. До того ж скорочення частини комерційної служби, яка мала солідний досвід продажів вантажних рейсів по всьому світу, призвело до втрат комерційних зв’язків із постійними партнерами, які відігравали ключові ролі на ринках авіаперевезень і насамперед у США. Все це не могло не відобразитися на фінансовій ситуації російського вантажного авіаперевізника.

У жовтні операційний дефіцит компанії становитиме $100 млн, при тому, що $200 млн «Волга-Дніпро» боргу вже має. Отже, якщо ближчим часом нічого не зміниться, то кредитор 20-ти «Боїнгів» може розпочати процедуру банкрутства і залишити без роботи понад 1 000 осіб, а місто та область — від чималих податкових надходжень. Тримаймо кулачки…

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Без категорії