ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ООН визнала те, що Росія порушила Женевську конвенцію стосовно Криму

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Жовтня 2019, 10:28

В ООН визнали порушення Росією Женевських конвенцій, зазначивши що вона свідомо переселелила людей з материкової частини в український Крим, щоб змінити демографію окупованого півострова. Про це йдеться в доповіді генсека ООН Антоніу Гутерріша.

У доповіді наводяться дані судового реєстру РФ, згідно з яким у 2017-2018 роках суди в Криму ухвалили рішення про переміщення не менше 947 осіб, що вважаються іноземцями за законодавством Росії, зокрема переміщення 518 громадян України. Крім того, щонайменше 109 жителів Криму були «примусово виселені» правоохоронними органами Російської Федерації.

«У більшості випадків жертвами імовірно були громадяни України, які розглядалися Російською Федерацією як  такі, що не мають права на проживання в Криму»,  йдеться у доповіді.

Віцеголова Комітету ООН з питань інформації від східноєвропейської регіональної групи Олег Ніколенко прокоментував доповідь та зазначив, що для України важливо те, що про це заговорив Генсек в ООН.

«З одного боку російська влада вживає заходів для примусу незгодних із окупацією залишити півострів, а з іншого – за 2014­­­­-2018 роки пересилила на український півострів 140 тисяч своїх громадян, зокрема військовослужбовців та членів їхніх родин. У кількісному показнику це складає понад 5% приросту населення. Це, зокрема, робиться для того, щоб закріпити спробу анексії, створити додаткові перешкоди для подальшої деокупації», написав Ніколенко у Facebook.

Читайте нас в Telegram
«Каста, яку менше пускають на забій» — на Лиманському напрямку атакують «навчені», «зеки» та «верблюди»

Сили оборони захищають свої позиції від штурмовиків, аби не допустити ворога до Лимана.

Палає глибоко: російський бензовоз спалахнув за 70 кілометрів від лінії фронту
Палає глибоко: російський бензовоз спалахнув за 70 кілометрів від лінії фронту

Оператори 422-го полку безпілотних систем Luftwaffe продовжують завдавати удари по логістиці у глибокому тилу.

Окупант помахав морпіхам і вмер, запалюємо ворожі позиції, русня в чорному пакеті: стрім
Окупант помахав морпіхам і вмер, запалюємо ворожі позиції, русня в чорному пакеті: стрім

Окупант перед смертю передав привіт дрону 34-ї бригади. росіянин подумав, що звітує командуванню про зайняття потрібної позиції на островах поблизу Херсона.

Підпалювали військові пікапи та зливали українські позиції: троє агентів рф отримали 15 років тюрми
Підпалювали військові пікапи та зливали українські позиції: троє агентів рф отримали 15 років тюрми

15 років ув’язнення отримали троє російських агентів, які займались підпалами та передавали ворогу координати Сил оборони у різних регіонах України.

«Єдиний виш, який готує льотчиків»: триває набір кандидатів в «український Top Gun»
«Єдиний виш, який готує льотчиків»: триває набір кандидатів в «український Top Gun»

Попит на здобуття звання офіцера є, та в унікальний український виш хочуть обирати найкращих.

Від розвідника до комбрига: Денис Перч очолив 107-му бригаду ТрО
Від розвідника до комбрига: Денис Перч очолив 107-му бригаду ТрО

Майор Денис Перч став командиром 107-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.

ВАКАНСІЇ
Водій – слюсар, електрик військова служба за контрактом ЗСУ

від 20000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Зв’язківець (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)

Оператор бойових модулів

від 22000 до 110000 грн

Вся Україна

421 окремий батальйон безпілотних систем

Водій (кат. D, DE), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Служба в Силах ТРО

від 20000 до 120000 грн

Новомосковськ, Дніпропетровська область

такелажник 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

--- ---