ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Марчін Свєнчіцький – новий бізнес-омбудсмен України

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Жовтня 2019, 15:39

У вівторок, 15 жовтня, колишній мер Варшави Марчін Свєнчіцький вступив на посаду бізнес-омбудсмена України. Про це повідомляє Рада бізнес-омбудсмена.

«Ми бачили Раду як ефективну організацію, яка допомагає компаніям в Україні захищати свої законні права. Моє першочергове завдання – це, нарешті, ухвалення Верховною Радою закону про Установу бізнес-омбудсмена. Коли діятиме цей закон, Рада матиме більше інструментів для виявлення та усунення системних проблем, з якими стикаються підприємці, а також налагодження ефективного діалогу між бізнесом та державними органами», – сказав Свєнчіцький про свою роль на цій посаді.

Свєнчіцький став наступником Альгірдаса Шемети, першого бізнес-омбудсмена. За 5 років роботи Рада бізнес-омбудсмена розглянула понад 6100 скарг від компаній щодо неправомірних дій державних органів та допомогла підприємствам повернути понад 17 млрд грн.

Свєнчіцький – польський політик та економіст, колишній міністр зовнішньоекономічних зв’язків та заступник міністра економіки, а також мер Варшави. Останні 8 років він був депутатом польського Сейму, де обіймав посаду заступника голови української парламентської групи. Він також консультував український уряд з реформи децентралізації у 2014-2015 роках і був керівником проєкту ЄС-ПРООН «Блакитна стрічка» в Києві у 2007-2011 роках.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Евакуація» як прикриття: у ЦПД викрили нову інформаційну кампанію рф щодо викрадених українських дітей
«Евакуація» як прикриття: у ЦПД викрили нову інформаційну кампанію рф щодо викрадених українських дітей

Росія намагається виправдати депортацію українських дітей через заяви про нібито їхню «евакуацію» та «реабілітацію».

Президент: Україна готова поділитися досвідом боротьби з «шахедами» для захисту країн Близького Сходу
Президент: Україна готова поділитися досвідом боротьби з «шахедами» для захисту країн Близького Сходу

Україна готова надати партнерам на Близькому Сході свою експертизу та необхідні засоби для захисту від іранських ударних дронів.

Окупанти 13 разів намагалися просунутися на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ
Окупанти 13 разів намагалися просунутися на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби кількість атак російського агресора становить 53.

Шиншила з Харківщини поїде на Львівщину: бійці «Шквалу» врятували пухнастика з передової
Шиншила з Харківщини поїде на Львівщину: бійці «Шквалу» врятували пухнастика з передової

Прикордонники знайшли поблизу фронту на Харківщині шиншилу, яка виживала під обстрілами у покинутому будинку.

«Повіривши у власні сили, заїхали на броні»: на Гуляйпільському напрямку знищили російську штурмову бронегрупу
«Повіривши у власні сили, заїхали на броні»: на Гуляйпільському напрямку знищили російську штурмову бронегрупу

На Гуляйпільському напрямку українські військові зірвали чергову спробу прориву російських підрозділів. Техніку та десант противника знищили дрони Сил оборони.

Володимир Зеленський: Нідерланди щороку виділятимуть Україні €3 млрд підтримки
Володимир Зеленський: Нідерланди щороку виділятимуть Україні €3 млрд підтримки

Україна розраховує на стабільну військову та фінансову підтримку Нідерландів, яка становитиме близько трьох мільярдів євро щороку.

ВАКАНСІЇ
Водій інженерно-технічного відділення

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Начальник зарядно-акумуляторної станції

від 22000 до 22000 грн

Житомир

Військова частина А1724

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Ужгород, Закарпатська обл/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Гранатометник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Водій

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Оператор безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 100000 грн

Полтава, Полтавська область

--- ---