Саме таку неофіційну назву отримали перші в історії випробування взаємодії пілотованого літака з дроном зі штучним інтелектом в ролі напарника на авіабазі Еглін у Флориді (США)…
Сьогодні, 11 жовтня, на Львівщині завершився конкурс на найкращий однотипний підрозділ Збройних Сил України. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Генерального штабу ЗСУ. Переможців змагань із Києва через захищений відеоконференцзв’язок привітав начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак.
– Результати змагань виявили найкращих командирів рот, взводів та найбільш злагоджені підрозділи. У змаганнях немає переможців і переможених, головний результат – здатність підрозділу виконати завдання найвищої складності, – наголосив генерал-лейтенант Руслан Хомчак.
Вперше конкурс на найкращу однотипну роту в Збройних Силах відбувся із використанням системи лазерної імітації бойових дій, віртуального бойового середовища під час проведення двосторонніх ротних тактичних навчань із застосуванням відеоспостереження та системи об’єктивного контролю.
– Використання цих систем надало змогу об’єктивно оцінити кожен підрозділ, який брав участь у конкурсі, дало можливість розкрити тактичні таланти командирів та наочно спостерігати за правильністю ухвалення рішення й діями підлеглого особового складу, – зазначив генерал-лейтенант Руслан Хомчак.
Перемогу в конкурсі здобули морські піхотинці з 503-го окремого батальйону, друге місце – в роти від 79-ї окремої десантно-штурмової бригади, а третіми стали представники 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.
Командир підрозділу-переможця старший лейтенант Павло Сбитов отримав грошову премію в розмірі 40 600 гривень, командири взводів по 20 304 гривень кожен.
Решта військовослужбовців підрозділу по 9304 гривень. За друге місце винагорода становить 5076 гривень, а за третє – 3045 на кожного військовослужбовця. Окрім цього, команди-призери отримали додаткові нагороди: 55-ти, 49-ти та 32-х дюймові телевізори відповідно.
Також начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак зазначив, що старшого лейтенанта Павла Сбитова буде призначено на вищу посаду.
@armyinformcomua
На Куп’янському напрямку ворог атакує. Проте ці наступи важко назвати масованими. Окупанти атакують без підтримки техніки, часто поодинці.
Україна має унікальний досвід поєднання різних типів озброєння — від пострадянських і трофейних до сучасних європейських та американських систем.
Володимир Зеленський та представники компанії обговорили перспективи для співпраці та можливості для збільшення захисту України від російської агресії.
У п’ятницю вранці, 17 жовтня, на автодорозі неподалік села Сухий Лиман під Одесою вантажівка протаранила військовий блокпост.
56-річний чоловік був поранений, коли вранці 17 жовтня ворог завдав ударів керованими авіабомбами по місту Суми.
У ніч на 17 жовтня (з 20:00 16 жовтня) противник атакував 70 ударними БПЛА типу Shahed, Гербера і безпілотниками інших типів.
від 28100 до 128100 грн
Володимир, Волинська область
від 24000 до 124000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
Саме таку неофіційну назву отримали перші в історії випробування взаємодії пілотованого літака з дроном зі штучним інтелектом в ролі напарника на авіабазі Еглін у Флориді (США)…