З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…
Питання наступного обміну утримуваними особами з Росією буде вирішено на зустрічі в «нормандському форматі». Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час пресмарафону, повідомляє кореспондент «Укрінформу».
«У нас є три списки на обмін. Частину тих списків уже обговорено у Мінську. Але, я думаю, що рішення ухвалять на зустрічі в «нормандському форматі», – сказав Зеленський.
При цьому він зауважив, що в разі відтермінування проведення зустрічі в «нормандському форматі», Україна шукатиме інші варіанти вирішення цього питання. «Наприклад, якщо не буде розведення сил у нас, а в Золотому триватимуть постріли, то тоді ми будемо шукати інші формати, як повернути наших громадян. Один із них – це Мінськ, а інший – це прямі перемовини мої з президентом Російської Федерації», – наголосив Зеленський.
Він підкреслив, що «заради повернення людей і обміну» готовий іти на прямі перемовини з президентом РФ Володимиром Путіним.
Зеленський також наголосив, що Україна ніколи не забуде «жодної людини, що знаходиться у полоні, за гратами на території Російської Федерації чи в Криму, чи на території тимчасово окупованих територій України – так званих ДНР і ЛНР».
СБУ затримала гендиректора та його заступника оборонного підприємства у справі про детонацію боєприпасів у Вишневому, що призвела до жертв.
Командир роти «Рарогу» розкрив, як FPV-дрон уразив російський Мі-28: успіх операції забезпечили розвідка, точний розрахунок і злагоджена робота.
Відзнаку «За мужність та відвагу» від Президента України Володимира Зеленського отримали ще дві бригади ЗСУ.
Машиніст бульдозера, військовослужбовець
від 20000 до 50000 грн
Кропивницький
Військова частина А3406
З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…