ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мобільна спортзала для полігона чи передової

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Жовтня 2019, 14:57 2

Військові окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу останніми роками вибороли чимало призових місць на спортивних змаганнях. Крім іншого, численним перемогам вони завдячують хорошій спортивній базі у пункті постійної дислокації бригади.

Начальник із фізичної підготовки бригади майор Роман Підлетейчук з гордістю показує спортзалу та ділиться планами на майбутнє.

— У нас є зали для занять з бойових видів спорту, гімнастики, фітнесу. Також є відкриті волейбольні та баскетбольні майданчики, спортивні комплекси, смуга перешкод на чотири напрямки дистанції прискореного пересування та стадіон з оглядовою трибуною, — розповідає Роман. — Торік у нас з’явилися нові сучасні тренажери, на яких бійці мають змогу тренувати всі групи м’язів, розвиваючи витривалість, силу та спритність. Вони доволі прості в експлуатації, до того ж на кожному є детальна інструкція. До речі, до кінця цього місяця плануємо закупити нові тренажери.

За словами Романа Підлетейчука, командування бригади розуміє, що військові мусять займатися спортом не лише на території частини, а й під час виконання завдань на Сході нашої країни, щоб завжди бути у відмінній фізичній формі. Крім того, заняття спортом сприяють кращому перенесенню фізичних навантажень, нервово-психічних напружень.

— Звісно, бійці в районі проведення ООС нерідко роблять із підручних матеріалів знаряддя для тренування. Аби вони мали змогу тренуватися у комфортніших умовах, ми вирішили закупити сучасну мобільну спортзалу. Ця зала буде обладнана всім потрібним для занять спортом у бойових умовах, — ділиться планами майор Роман Підлетейчук.

Мобільна спортзала — це розбірна конструкція на кшталт намету. Її приблизний розмір 5-6 на 10-12 метрів, укомплектована сучасними тренажерами та спортивними снарядами. Окремо передбачена зона для роздягання. Взимку така мобільна спортзала буде обладнана утеплювачем.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Спорт