ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як бойову техніку готують до зими

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Жовтня 2019, 11:15 12

З наближенням холодів у Збройних Силах України активізувалася підготовка бойової техніки та військового обладнання до зими. У ці дні особливо напружено працюють ремонтні бригади.

Особовий склад військових підрозділів оперативного командування «Північ» також розпочав виконання робіт з сезонного обслуговування озброєння та військової техніки.

«Технарі» перевіряють справність техніки, здійснюють заміну масел та технічних рідин, ремонтують, – усе для якісної підготовки бойових машин до експлуатації в осінньо-зимовий період, адже більшість одиниць поїде на передову.

Хоча основне навантаження, зазвичай лягає на плечі механіків-водіїв бойових підрозділів, під час підготовки до експлуатації в осінньо-зимовий період, кваліфіковану допомогу у відновленні та обслуговуванні озброєння та військової техніки їм завжди надають фахівці-ремонтники. Значну увагу командири та технічний персонал спрямовують саме на якість виконання робіт, але й не забувають про дотримання заходів техніки безпеки, забезпечення надійної охорони місць виконання робіт, щоб ніхто не заважав «чаклувати» над кожною бойовою машиною.

 

Адже, зважаючи на роль та місце озброєння та техніки у сучасній війні, перевірку якості виконаних робіт та оцінку технічного стану бойових машин у перші ж дні поставить фронт. Тож, вперед до перемоги!

НОВИННИЙ ПОРТАЛ “ПІВНІЧ”

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Озброєння та техніка, ООС