ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Бердичеві на вулицях встановили блокпости

25 Вересня 2019
У Бердичеві на вулицях встановили блокпости

Сьогодні мешканці Бердичева, що на Житомирщині, були в буквальному сенсі налякані кількістю озброєних вояків та наявністю блокпостів у середмісті. Втім, мешканцям міста можна не панікувати, адже тут тривають навчання з підрозділом територіальної оборони.

О четвертій ранку резервістів, призваних на збори, підняли по тривозі. Озброєні люди у піксельних одностроях взяли під охорону важливі інфраструктурні об’єкти, зокрема будівлі органів місцевого самоврядування та мости. Серед завдань резервістів – затримання диверсійно-розвідувальних груп противника у разі їхнього проникнення на територію міста.

Як розповіли у Бердичівському об’єднаному міському військовому комісаріаті, основними завданнями резервістів є охорона та захист цих об’єктів, розміщення блокпостів, перевірка документів, патрулювання та прочісування зеленої зони біля річки, а також пошук терористів. Збори відбуваються вже близько тижня, а ось їх практичну частину мешканці міста побачили лише сьогодні. Хтось порадів за те, що не лише кадрові військові, а й резервісти здатні захистити свій край, а хтось згадав про те, що не так вже й далеко на східних рубежах держави вже шостий рік поспіль триває війна.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Вишкіл