ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Розробку Стратегії розвитку Повітряних Сил завершать наступного року

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Вересня 2019, 14:23

Делегації США та Великої Британії, а також представники Військово-Морських Сил та Сухопутних військ ЗС України вкотре прибули до Вінниці, щоб поділитися досвідом із питань розробки Стратегії розвитку Повітряних Сил. Міжнародна конференція триватиме три дні.

Важливість зустрічі важко переоцінити, адже повністю завершити роботу над створенням Стратегії розвитку виду українські авіатори планують уже наступного року. За основу документа взяли досвід провідних країн світу. Напрацювання робочих матеріалів проводять відповідно до методик і практик НАТО.

Начальник відділу обробки інформації управління оборонного планування штабу Командування Повітряних Сил ЗС України полковник Олег Білоус зазначив, що підготовка документа – непростий і тривалий процес.

– Ми намагаємося якомога більше консультуватися з іноземними експертами, що мають досвід підготовки стратегічних документів, – зазначив офіцер. – Стратегія розвитку Повітряних Сил є не обов’язковим, однак украй потрібним документом. Це своєрідний меседж для уряду, Міністерства оборони, оборонного комплексу, наших іноземних партнерів, яким ми говоримо, що хочемо досягти і що нам для цього потрібно.

Варто зазначити, що напрацьовані положення майбутнього документа викликали неабияку зацікавленість іноземних колег.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook