ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Тернопільщині відбулося ХІ Всеукраїнське військове паломництво

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 22 Вересня 2019, 16:25

Участь у військовому паломництві в Зарваниці взяли близько 200 родин загиблих військовослужбовців ЗС та інших військових формувань України

Цими вихідними духовний центр у Зарваниці, що на Тернопільщині, який входить у двадцятку найбільших Марійських святинь світу, став місцем військової молитви. Тут 21-22 вересня під гаслом «Я та мій дім будемо служити Господеві» відбулося ХІ Всеукраїнське військове паломництво, яке присвятили родинам військовослужбовців.

За словами організаторів заходу, участь у військовій прощі взяли близько 3,5 тисяч військовослужбовців, правоохоронців та членів їхніх родин, ветеранів війни та учасників бойових дій у районі проведення АТО/ООС, родин загиблих і зниклих безвісти, представники громадських ветеранських і молодіжних військово-патріотичних організацій, курсанти та ліцеїсти військово-навчальних закладів з усіх куточків України в супроводі своїх військових капеланів від різних релігійних деномінацій. Помолитися до ікони Зарваницької Матері Божої з різних регіонів України прибули близько 200 родин загиблих українських героїв.

– Ми хочемо привернути широку увагу до християнської родини у війську, до військової родини. Служіння Богові, яке продовжують наші військові на захисті нашої Вітчизни розпочинається зі служіння у власній сім’ї. Паломництво нас змінює – ми маємо навстіж відкрити наші серця, щоби Божа благодать зцілила наші рани, наповнила нас надією і вірою та допомогла далі любити, – наголосив, звертаючись до присутніх, військовий капелан Андрій Зелінський.

Цього року вперше на Всеукраїнську військову прощу до Зарваниці прибули три представники капеланської служби ЗС США. Вони завітали до духовного центру, аби підтримати українських капеланів та поділитися власним досвідом душпастирської опіки над військовослужбовцями.

Слід відзначити, що українське військове паломництво в Зарваниці відбувається на зразок Міжнародного військового паломництва у французькому місті Люрд. У Франції щорічно військовослужбовці багатьох країн світу моляться за мир і спокій, за зцілення поранених і упокій полеглих у всіх війнах і воєнних конфліктах. Місце об’явлення Богородиці у Зарваниці з ХІІІ століття стало зібранням паломництва сотень тисяч людей і найбільше відповідало замислу організаторів Всеукраїнської військової прощі. Впродовж 11 років проведення військових паломницьких заходів у Зарваниці її учасниками стали близько 30 тисяч військовослужбовців, працівників силових структур та членів їхніх родин, ветеранів війни, учасників бойових дій, родин загиблих і поранених. Особливо з 2014 року, з початком війни, Всеукраїнське військове паломництво стало місцем духовного відновлення і внутрішнього порозуміння для учасників АТО/ООС і їхніх родин, вшанування загиблих героїв.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Підконтрольна максимальна автономність: ізраїльські конструктори зробили ще один крок до створення розумних ракетних дронів
Підконтрольна максимальна автономність: ізраїльські конструктори зробили ще один крок до створення розумних ракетних дронів

Підрозділ ізраїльського оборонного гіганта Rafael — Rafael USA — презентував у США новітню протитанкову керовану ракету L-SPIKE 4X Launched Effect.

Росіяни атакували Нікополь артилерією, поранені троє людей
Росіяни атакували Нікополь артилерією, поранені троє людей

У неділю троє мешканців міста Нікополь дістали поранення внаслідок російського артилерійського обстрілу.

Оператори БПЛА 151-ї бригади спалили ворожі «мотолиги» та піхоту
Оператори БПЛА 151-ї бригади спалили ворожі «мотолиги» та піхоту

Дронарі 151-ї ОМБр знищили техніку окупантів та ліквідували ворожих піхотинців.

У Києві розпочав роботу рекрутинговий центр 38 бригади морської піхоти
У Києві розпочав роботу рекрутинговий центр 38 бригади морської піхоти

Днями у столиці України відбулося урочисте відкриття рекрутингового центру 38 окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Українські воїни відбили 14 атак ворога на Покровському напрямку
Українські воїни відбили 14 атак ворога на Покровському напрямку

Від початку доби на фронті відбулося 53 бойові зіткнення, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.

Гармата, піхота та транспорт: морпіхи 38-ї бригади ліквідували низку ворожих цілей
Гармата, піхота та транспорт: морпіхи 38-ї бригади ліквідували низку ворожих цілей

Оператори БПЛА 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного знищили артилерію, техніку та піхоту окупантів.

ВАКАНСІЇ
Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Водій БТР

від 50000 до 120000 грн

Запоріжжя

Хортицький РТЦК та СП

Токар-фрезерувальник

від 20000 до 50000 грн

Черкаси, Черкаська область

Механік-водії, військовослужбовець

від 24000 до 124000 грн

Болград, Одеська область

Стрілець

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Стрілець-снайпер

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

--- ---