Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Мобільні міномети БАРС випробовують у військах

25 Вересня 2019
Мобільні міномети БАРС випробовують у військах

У рамках державного оборонного замовлення в одній із військових частин відбулися приймально-здавальні випробування мобільних мінометів БАРС-8ММК 4909 120 А. Зокрема перевірили їхні основні тактико-технічні характеристики, а також провели стрільби. Про це повідомляє АрміяInform із посиланням на UMP.

БАРС-8ММК – це система, яка дозволяє вражати різні за характером та типом цілі без безпосереднього контакту із противником, швидко і з високою точністю. У складі мінометного комплексу використовують як вітчизняний, так і комплект виробництва країн-членів НАТО.

Основна складова ММК – автоматизована мінометна система калібру 120-мм. До неї входять система автоматичного розгортання-згортання та автоматизована система наведення та керування вогнем міномета. Це забезпечує відображення інформації на електронній карті, підготовку вирахуваних в автоматичному режимі установок для стрільби, ураження цілей та коригування вогню і контроль ефективності стрільби.

За рахунок автоматизації та інтуїтивності системи керування вогнем БАРС-8ММК обслуговує менший екіпаж у порівнянні зі звичайними мінометними системами.

До складу мінометної батареї на базі комплексу UKR-MMС входять: командування; взвод управління і розвідки; відділення розвідки з БпАК і засобами передового виявлення; відділення розвідки і коригування вогню; два мінометні взводи; три комплекси UKR-MMС; відділення підвозу боєприпасів.

Читайте нас у Facebook
Новини, Новини світу та України, Озброєння та техніка