ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові пілоти запалювали серця відвідувачів KharkivAviaFest-2019

1 Вересня 2019, 11:39
Військові пілоти запалювали серця відвідувачів KharkivAviaFest-2019

На аеродромі Харківського аероклубу імені Валентини Гризодубової протягом 31 серпня – 1 вересня проводять щорічний авіаційний фестиваль KharkivAviaFest. Цього разу десятки тисяч осіб вирішили відвідати цей захід і побачити професійну роботу романтиків неба. Військовослужбовці Збройних Сил України також долучилися до організації та забезпечення авіашоу.

За словами начальника аероклубу Сергія Філатова, цьогорічний KharkivAviaFest можна назвати міжнародним, адже до українських пілотів долучилися їхні колеги з Франції, Польщі та країн Балтії. Серед почесних гостей був і заступник командувача Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенант Павло Зуєв.

Гості авіашоу побачили близько 60 літальних апаратів різних типів, що стояли на землі чи по черзі піднімалися високо за хмари. При цьому найсміливіші відвідувачі мали змогу політати як пасажири на вертольотах чи спортивних літаках або ж стрибнути з парашутом.

Біля військових зразків техніки перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, які охоче розповідали відвідувачам про технічні характеристики, дозволяли посидіти у кабінах та сфотографуватися.

Цікавинкою першого дня KharkivAviaFest-2019 стали польоти офіцерів авіаційних з’єднань Повітряних Сил ЗС України, які свого часу вчилися в ХНУПСі та отримали путівку в небо саме на Харківщині.

Так, військові пілоти з Чугуєва на L-39 «Альбатрос» буквально запалювали серця відвідувачів, виконуючи фігури простого та вищого пілотажу у діапазоні висот від 300 до 1500 метрів.

Пізніше льотчики з Миргорода на винищувачі типу Су-27УБ продемонстрували можливості літака та свій високий рівень майстерності. Армійці зімітували умовний напад на наземні об’єкти противника, а потім з допомогою філігранного маневру ухилилися від ворожих ракет.

Демонстрація непереможності бойових машин у небі дуже сподобалася присутнім. Особливо голосно плескали діти, що вперше знайомилися з п’ятим океаном.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Повітряні Сили