ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Рапід Трайдент-2019»: фінальна переможна риска навчань!

Військовий вишкіл Міжнародне співробітництво Міжнародні навчання Новини
Прочитаєте за: 1 хв. 28 Вересня 2019, 11:37

Міжнародні навчання «Рапід Трайдент-2019» добігли кінця. Їхній фінал був динамічним та видовищним, власне, як і весь перебіг навчань.

За задумом співкерівників керівників цього найбільшого сухопутного тренінгу військовослужбовців різних країн, «Рапід Трайдент-2019» мав завершитися рішучим ударом об’єднаних сил по укріпрайону ворога, який добре закріпився на нашій території. Для цього в бій пліч-о-пліч вступили воїни 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, Національної гвардії України, вертолітники армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України та військовослужбовці 101-ї повітряно-десантної дивізії США.

Спершу по ворогу було завдано потужного мінометного удару. Затим гвардійці та американці, застосовуючи свої бойові машини, завдали вогневого удару по противнику, зблизившись із ним на коротку дистанцію. Та укріплення і сили ворога виявилися значно потужнішими, ніж очікувалося. Тому на підтримку об’єднаних сил прийшли танкісти та піхотинці «Едельвейсів».

Разом вони зламали оборону ворога та висадили десант, який розпочав зачистку місцевості від залишків окупаційних військ.

Варто наголосити, що вся стрільба велася лише бойовими набоями. Чіткість і злагодженість дій різних підрозділів із різних країн і видів силових структур ще раз підкреслила той факт, що силовики України вийшли за своїм рівнем фаховості на рівень провідних армій світу.

Усього за кілька годин прапори навчань урочисто спустять зі щогл. Техніка та військовослужбовці вирушать до місць постійної дислокації чи районів виконання завдань, а «Репід Трайдент-2019» увійде в історію як найпотужніше і найцікавіше військове навчання, що проходило на теренах України цього року.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Згорів при штурмі: ворожий танк не доїхав до наших позицій
Згорів при штурмі: ворожий танк не доїхав до наших позицій

Пілоти FPV-дронів 429-ї бригади безпілотних систем «Ахіллес» уразили російський танк.

Окупант влаштував засідку на дрон: вибух поховав зухвальця  
Окупант влаштував засідку на дрон: вибух поховав зухвальця  

Пілоти 1-го батальйону безпілотних систем «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних системи імені Якова Гандзюка провели дронами зачистку.

Воював проти України — отримав 15 років: суд виніс вирок зраднику з Донеччини
Воював проти України — отримав 15 років: суд виніс вирок зраднику з Донеччини

Український суд засудив до 15 років ув’язнення бойовика, який перейшов на бік ворога і воював проти Сил оборони.

Ворожі дрони збивають на відстані тисяч кілометрів: українська «мала» ППО вийшла на новий рівень
Ворожі дрони збивають на відстані тисяч кілометрів: українська «мала» ППО вийшла на новий рівень

Україна першою у світі системно масштабує дистанційне керування дронами-перехоплювачами.

Фаєр-шоу посеред поля: джип окупантів не доїхав до свого «Орлана»
Фаєр-шоу посеред поля: джип окупантів не доїхав до свого «Орлана»

Окупанти намагалися забрати свій безпілотник із поля, але потрапили під удар українського дрона.

Дрон загнав у полон: окупант довго намагався втекти, але марно
Дрон загнав у полон: окупант довго намагався втекти, але марно

Пілот 425-го штурмового полку «Скеля» змогли помітити і захопити російського піхотинця, що ховався у посадці.

ВАКАНСІЇ
Стрілець

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Бухгалтер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Миколаїв Жовтневий, Миколаївська область

Фельдшер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Психолог

від 20000 до 50000 грн

Суми

Військова частина 2240 НГУ

--- ---