ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Україна розраховує на подальше залучення ОБСЄ для вирішення комплексу питань, спричинених тривалою агресією РФ»

Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Вересня 2019, 13:00 0

Про це заявив Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко під час зустрічі в Нью-Йорку з Генеральним Секретарем ОБСЄ Томасом Гремінгером.

Як інформує пресслужба МЗС України, Вадим Пристайко відзначив важливу роль ОБСЄ як регіональної безпекової організації у врегулюванні російсько-українського конфлікту, передусім через діяльність Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

Томас Гремінгер підтвердив, що врегулювання кризи в Україні та навколо неї залишається пріоритетом на порядку денному ОБСЄ, зокрема в роботі Секретаріату Організації. Він також запевнив, що в межах свого мандату докладатиме для цього всіх зусиль, насамперед у контексті належного забезпечення та зміцнення діяльності СММ ОБСЄ в Україні.

Обговорюючи актуальні питання співпраці між Україною та Секретаріатом ОБСЄ, Вадим Пристайко висловив зацікавленість у реалізації пріоритетних для української сторони ініціатив з урахуванням безпекового мандату ОБСЄ, уникаючи при цьому дублювання зусиль інших міжнародних організацій.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,