Успішну операцію провели бійці спецпідрозділу ГУР МОУ «Артан» спільно із суміжними підрозділами. Російські окупаційні війська ще з грудня минулого року…
Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури» № 113-IX, ухвалений парламентом 19 вересня 2019 року.
Документ запроваджує першочергові заходи, передусім пов’язані з кадровим перезавантаженням органів прокуратури. Згідно з законом, це має відбутися шляхом атестації чинних прокурорів. Всім доброчесним кандидатам, які мають належні теоретичні знання та практичні навички, надається можливість на конкурсних засадах обійняти посаду прокурора у будь-якому органі прокуратури.
Після проведення атестації замість чинної структури органів прокуратури буде побудовано нову в такому вигляді: Офіс Генерального прокурора, обласні прокуратури, окружні прокуратури. Генеральному прокурору надається право ліквідовувати та реорганізовувати окружні та обласні прокуратури.
Також законом передбачена ліквідація військових прокуратур, але при цьому встановлюється право Генерального прокурора у разі потреби утворювати спеціалізовані прокуратури на правах структурного підрозділу Офісу Генерального прокурора, обласних та окружних прокуратур.
У документі також вказане зменшення максимальної кількості працівників органів прокуратури з 15 тис. осіб до 10 тис. осіб.
Водночас передбачається підвищення базового посадового окладу прокурора з 12 до 15 прожиткових мінімумів для працездатних осіб зі встановленням обмеження в розмірі 25% для максимального розміру премії прокурора за результатами календарного року.
Прокурори, які на день набрання чинності цим законом обіймають посади прокурорів у Генпрокуратурі України, регіональних прокуратурах, місцевих прокуратурах, військових прокуратурах, можуть бути переведені на посаду прокурора в Офісі Генерального прокурора, обласних прокуратурах, окружних прокуратурах лише у разі успішного проходження ними атестації, яка проводиться у порядку, передбаченому прикінцевими та перехідними положеннями цього закону.
Атестація не поширюється на прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
Зазначену атестацію прокурорів проводять кадрові комісії, які оцінюють професійну компетентність прокурорів, їхню професійну етику та доброчесність. У разі неуспішного проходження атестації прокурора звільняють з посади.
Особи, які не займали посаду прокурора на момент набуття чинності цим законом, мають право за наявності вищої юридичної освіти та стажу роботи у сфері права взяти участь у відкритому конкурсі на вакантні посади прокурора.
Законом тимчасово, до 1 вересня 2021 року, зупиняються повноваження Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів і встановлюється, що Генеральний прокурор затверджує порядок проведення добору кадровими комісіями на зайняття вакантної посади прокурора; визначає порядок заміщення тимчасово вакантних посад прокурорів у органі прокуратури; призначає осіб на адміністративні посади в Офісі Генерального прокурора та на посаду керівника обласної прокуратури (за схваленням Комісії з добору керівного складу органів прокуратури). Також очільник Генпрокуратури визначає порядок розгляду дисциплінарних скарг кадровими комісіями про вчинення прокурором дисциплінарного проступку та здійснення дисциплінарного провадження; визначає порядок ухвалення рішення кадровими комісіями за результатами дисциплінарного провадження і за наявності підстав, передбачених Законом України «Про прокуратуру», про накладення на прокурора дисциплінарного стягнення або рішення про неможливість подальшого перебування особи на посаді прокурора.
Офіційне інтернет-представництво Президента України
15 років ув’язнення отримали троє російських агентів, які займались підпалами та передавали ворогу координати Сил оборони у різних регіонах України.
Попит на здобуття звання офіцера є, та в унікальний український виш хочуть обирати найкращих.
Майор Денис Перч став командиром 107-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.
У Генштабі відзначили розробників системи наведення та планерування для першої української КАБ.
Завдяки своїм інноваціям та новітнім технологіям українська армія все більше перехоплює ініціативу на полі бою.
На фронті з’явився ще один епізод війни роботів — НРК не просто уникнув атаки ворожого FPV-дрона, а сам пішов у контратаку.
Діловод служби пального та мастильних матеріалів
від 25000 до 35000 грн
Павлоград
Військова частина А4759
Командир відділення управління засобами РЕБ, ВОС 539. Війська РЕБ.
від 19000 до 120000 грн
Коломия, Івано-Франківська область
Військовослужбовець в Іршаву
Львів
Іршавський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Успішну операцію провели бійці спецпідрозділу ГУР МОУ «Артан» спільно із суміжними підрозділами. Російські окупаційні війська ще з грудня минулого року…