ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Репід Трайдент-2019»: до навчань залучено 600 одиниць техніки

Міжнародні навчання Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 20 Вересня 2019, 16:29

На міжнародних навчаннях «Репід Трайдент-2019», що проходять на Львівщині у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, задіяно безпрецедентну кількість новітньої бойової техніки та озброєння українського виробництва. Варто звернути увагу і на нову екіпіровку військовослужбовців, яка кардинально змінилася за останні роки. Тепер на тлі військових НАТО наші солдати мають гідний вигляд.

Бронеавтомобілі «Козак», «Варта», «Спартан» достойно конкурують з аналогічними автомобілями свого класу, що є на озброєні в країнах-членах НАТО. Навіть невмирущі «таблетки» (УАЗ-452 — сімейство автомобілів Ульяновського автомобільного заводу, що виробляють з 1966 року) переважно замінено на сучасні «Богдани».

Щоб розвіяти недоречний скептицизм певних критиків позитивних реформ у нашій державі, зазначимо, що вся ця техніка не для парадів — вона є штатним озброєнням у підрозділах. А деяка навіть має свій «бойовий досвід», набутий у районі проведення АТО\ООС.

Окремо треба зупинитися на озброєні та екіпіруванні наших бійців. Поступово і впевнено у військову «моду» входять сучасні автомати «Форт» і «Малюк». Одягнуті бійці у новітні бронежилети, а голову захищають сучасні шоломи. До речі, ці шоломи дають змогу закріплювати чимало потрібних на полі бою пристроїв, як-от: тепловізори, нічні приціли, радіогарнітура, ліхтарі та лазерні датчики тощо.

На думку іноземних експертів, які присутні на міжнародних навчаннях «Репід Трайдент-2019», Україна за останні роки зробила великий крок уперед щодо технічного зміцнення власних силових структур. І цей чинник також дає змогу говорити про сумісність підрозділів Збройних Сил України з військовими підрозділами країн-членів НАТО.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Петербурзька нафтобаза, військовий об’єкт: Президент розповів про результати нових діпстрайків
Петербурзька нафтобаза, військовий об’єкт: Президент розповів про результати нових діпстрайків

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що у ніч на 3 червня українськими захисниками було уражено важливі об’єкти на території росії.

Ваш рекрутинговий ролик може прозвучати в ефірі Армія FM: як надіслати інформацію
Ваш рекрутинговий ролик може прозвучати в ефірі Армія FM: як надіслати інформацію

Ваша військова частина шукає мотивованих людей до своїх лав? Армія FM готова розповісти про це своїм слухачам.

Сили оборони уразили сім пунктів управління противника та чотири артсистеми
Сили оборони уразили сім пунктів управління противника та чотири артсистеми

Минулої доби українські війська завдали ударів по місцях зосередження російських окупаційних сил, уразивши низку важливих цілей.

Ціна війни для росії: противник за добу втратив озброєння майже на пів мільярда доларів
Ціна війни для росії: противник за добу втратив озброєння майже на пів мільярда доларів

Російська окупаційна армія продовжує зазнавати масштабних втрат на фронті. За минулу добу противник втратив техніки на загальну суму $435 млн.

Зіпсували путіну форум: українські БПЛА атакували Санкт-Петербург, спровокувавши в місті масову паніку
Зіпсували путіну форум: українські БПЛА атакували Санкт-Петербург, спровокувавши в місті масову паніку

У середу, 3 червня, вранці українські ударні безпілотники атакували нафтопереробну інфраструктуру в порту Санкт-Петербурга.

Пам’яті Олексія Лисенка
Пам’яті Олексія Лисенка

Олексій Лисенко — офіцер ЗС України, загинув у 2016 році.

ВАКАНСІЇ
Стрілець (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Розвідник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Служба в Силах Оборони за контрактом, стрілець

від 20100 до 120000 грн

Вінницькі Хутори, Вінницька область

Діловод, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Харків

Харківський зональний відділ ВСП

Механік-водій. Обери посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Молодший інспектор прикордонної служби

від 21000 до 21000 грн

Дніпро

Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України

--- ---