ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Тепер на речовому складі можна буде отримати і спорткостюм, і кросівки, і навіть кімоно…

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 17 Вересня 2019, 15:30

Віднедавна військовослужбовців мають забезпечувати спортивним інвентарним майном. Це прописано в новому 306-му Наказі МОУ від 10.06.2019 (зміни та доповнення до Наказу МОУ від 29.04.2016 № 232), який вступив у дію 27.08.2019 року.

Зокрема введена нова Норма № 69 — «забезпечення спортивним інвентарем військових частин, військових ліцеїв та військових навчальних закладів Збройних Сил України та Державної спеціальної служби транспорту». У ній міститься перелік спортивного майна зі 162 номенклатур із роз’ясненням, які частини і в якій кількості ним будуть забезпечені.

Судячи з нового Наказу, військовослужбовців і курсантів мотивуватимуть більше займатися ігровими видами спорту: футболом, волейболом, баскетболом. Для цього на підрозділи новою Нормою передбачено спеціальне взуття, м’ячі, гетри, ворота, сітки тощо. Також чималу увагу буде приділено різним видам єдиноборств: боксу, самбо, дзюдо, рукопашному бою. Для занять цими видами спорту передбачені боксерські рукавиці, спортивне взуття, груші, кімоно, різні костюми, килими та навіть ринг (видають на військові частини від 800 осіб та військові виші).

Звісно, перевагу в забезпеченні спортивним інвентарним майном, згідно з новою Нормою № 69, буде надано збірним командам військових частин і вищих навчальних закладів. Їм, окрім іншого, нададуть по 50 комплектів кросівок, спортивних костюмів, кросових туфель, гоночні лижі, гірськолижні костюми тощо.

Проте у примітках указано, що одяг та спорядження, зазначені в рядках 23, 24, 27, 38, 47, 48, 51, 52 (тобто костюм спортивний, кросівки, майка, труси спортивні, футболка з довгими рукавами, футболка з короткими рукавами, шкарпетки спортивні літні, шкарпетки спортивні зимові) видають військовим частинам, військовим ліцеям із посиленою військово-фізичною підготовкою та ВВНЗ на кожного військовослужбовця строкової служби, ліцеїста та курсанта, згідно з їхньою штатною чисельністю. Також дозволяють створювати запаси спортивного інвентарю не більш як на 1,5 складу команд із військово-прикладних видів спорту.

Також у примітках сказано, що інвентар для лижної підготовки та зимових видів спорту відпускають військовим частинам із розрахунку на 30 % штатного складу, військовим ліцеям із посиленою військово-фізичною підготовкою на кожного ліцеїста та на кожного курсанта ВВНЗ. На кожну пару лиж, передбачену цією Нормою, відпускають на рік два комплекти лижної мазі (50 грамів).

— У Нормі № 69 прописано чисельність підрозділу і скільки одиниць спортивного інвентарного майна залежно від цього він може отримати. Візьмемо, наприклад, бутси. На підрозділ чисельністю до 100 осіб передбачено 15 пар, від 100 до 250 осіб — 30 пар, а на 250–500 військовослужбовців — 40 пар. На військову частину, де служить більше ніж 500 осіб, на кожних 250 військовослужбовців додається ще по 10 пар. На роту курсантів — 15 пар, а на ВВНЗ — 40 пар тощо. Проте варто розуміти, що це інвентарне майно не є особистим, а видається на підрозділ чи команду, яка займається спортом, і зберігається у викладача фізичної культури і спорту, — пояснив заступник начальника Центрального управління речового забезпечення Збройних Сил України Тилу Збройних Сил України полковник Віталій Носуленко. — Розрахунком потреб військових підрозділів у спортивному інвентарному майні займалися фахівці з управління фізичної підготовки Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
З окупованої території вдалося повернути ще сімох українських дітей

З окупованої території вдалося повернути ще сімох українських дітей

Ще сімох дітлахів повернули з поки що окупованих громад Херсонщини.

Від початку доби на фронті відбулося 84 боєзіткнення: що відомо

Від початку доби на фронті відбулося 84 боєзіткнення: що відомо

Сили оборони зупиняють ворога та руйнують його плани.

На півдні викрили схему на 10 млн грн, які мали піти на оборону

На півдні викрили схему на 10 млн грн, які мали піти на оборону

Працівники ДБР повідомили про підозру начальнику Миколаївського квартирно-експлуатаційного управління.

На півдні українські захисники знищили понад 80 загарбників, РСЗВ «Град» та 2 човни

На півдні українські захисники знищили понад 80 загарбників, РСЗВ «Град» та 2 човни

Протягом доби на південному напрямку отримано підтвердження про зменшення кількості особового складу противника на 84 особи. Також знищено 49 одиниць озброєння та військової техніки ворога.

Міноборони оновило портал допомоги захисникам «Військовий асистент»

Міноборони оновило портал допомоги захисникам «Військовий асистент»

Міністерство оборони України та Генеральний штаб Збройних сил України представили оновлений портал «Військовий асистент», який надає підтримку військовослужбовцям.

До чувашії викрали 43 українських дітей з Бердянська

До чувашії викрали 43 українських дітей з Бердянська

Окупанти продовжують вивозити українських дітей з ТОТ на «оздоровлення» та докладають усіх зусиль для їхнього перевиховання та стирання національної ідентичності.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Водій-радіотелефоніст

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

Інженер автомобільної та бронетанкової служби, діловод

від 10000 до 15000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Електрик

від 21000 до 121000 грн

Умань

81 окремий батальйон управління

Артилерист в ЗСУ

від 20000 до 100000 грн

Київ

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Навідник, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Нікополь

Старобільський РТЦК та СП