ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Суд у справі продовольчого забезпечення військовослужбовців вкотре перенесено

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Серпня 2019, 10:42

У вівторок, 13 серпня, відбулося підготовче засідання Окружного адміністративного суду міста Києва (ОАСМК) у справі щодо оскарження наказу Міноборони «Про перехід військових частин (установ, закладів) Збройних Сил України на систему продовольчого забезпечення із застосуванням каталогу продуктів харчування у 2019 році».

Предметом позову в цій справі є правомірність проедури ухвалення зазначеного наказу Міноборони.

Під час засідання суд розглянув клопотання представників оборонного відомства щодо залучення до судового розгляду фахівців Міністерства юстиції та Державної регуляторної служби. Остання підтримала позицію Міноборони щодо невизнання наказу Міністра оборони регуляторним актом, і відповідно правомірним — незастосування відповідної процедури його ухвалення. Попри це, суддя Альона Мазур відхилила клопотання юристів оборонного відомства, щоправда, залучивши подані ними докази до матеріалів справи.

З причини заяви адвоката позивача про те, що він не отримував відклик на позов, суд надав йому час для ознайомлення з документом, переданим представниками МОУ в залі суду, та залученими до справи доказами й оголосив перерву в засіданні до 4 вересня 2019 року.

На судовому засіданні була присутня рекордна для ОАСМК кількість журналістів. Цей процес набуває гострорезонансного характеру.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram