ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Спритний дух 2019»: українські морпіхи вибили ворога з позицій та зайняли панівну висоту

3 Серпня 2019
«Спритний дух 2019»: українські морпіхи вибили ворога з позицій та зайняли панівну висоту

На базі військового полігону «Орфоло» українські морпіхи разом з представниками 14 країн-учасниць Північноатлантичного альянсу розпочали активну фазу військових навчань «Agile Spirit 2019»(Спритний дух 2019). Цього разу навчання проходитимуть у трьох локаціях: полігон «Орфоло» в Ахалцихе та на базі 2-ї стрілецької бригади у Сенакі та Вазіані.

Наразі військові під керівництвом інструкторів пройшли курс з тактичної медицини та приступили до відпрацювання завдань згідно плану навчань. Слід сказати, що усі дії відбуваються із використанням зразків озброєння Альянсу. Наші військові вже отримали натівську зброю і мали змогу ознайомитися із нею під час практичних тренувань.

Зокрема, українська ротна тактична група відпрацьовувала елементи піхотного бою в гірській місцевості. За сценарієм, противник розмістився у сусідній ущелині, звідки морські піхотинці намагалися вибити його та зайняти панівну висоту. Для цього вони використали увесь арсенал наявної зброї, а також певні тактичні хитрощі. За допомогою аеророзвідки морпіхи визначили точне місце знаходження противника, здійснили декілька удаваних атак, після чого, застосувавши станкові протитанкові гранатомети, вибили противника із займаних позицій. Українські воїни блискуче впоралися із поставленим завданням.

Нагадаємо, що навчання «Agile Spirit» проводиться в Грузії вже дев’ятий раз і має на меті підвищення сумісності учасників багатонаціональних навчань, вдосконалення оперативних можливостей під час планування та виконання операцій в режимі реального часу, а також підтримання стабільності та безпеки в Чорноморському регіоні.

Фото Лариси Малої

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Вишкіл, Новини