ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Суд Києва відмовив Міноборони в поновленні дії наказу про перехід війська на нову систему харчування

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 2 Серпня 2019, 17:06

2 серпня Окружний адміністративний суд Києва відмовив у поновленні дії наказу Міністерства оборони України № 90 від 03.04.2019 «Про перехід військових частин (установ, закладів) Збройних Сил України на систему продовольчого забезпечення із застосування каталогу продуктів харчування в 2019 році». Ухвалу винесла суддя ОАСК Олена Мазур. Та сама суддя, яка раніше (15 липня 2019 року) зупинила дію наказу № 90.

Через непоновлення дії цього документа, у Збройних Силах зупинено перехід на нову систему харчування, яка значно покращує продовольче забезпечення військовослужбовців та є одним із кроків із запровадження в армії стандартів НАТО. Водночас, як прокоментував ситуацію головний спеціаліст Юридичного департаменту МО України Дмитро Кривошея, військові частини, які раніше перейшли на харчування за каталогом, продовжуватимуть харчувати особовий склад за новою системою, адже тоді процес регулював інший наказ.

Причиною судового процесу став позов до оборонного відомства фізичної особи – підприємця (ФОП) Богдан Алли Костянтинівни (неодноразової учасниці продовольчих тендерів МОУ), яка вважає, що наказ № 90 містить ознаки регуляторного акту та регулює адміністративні відносини між Міністерством оборони як органом державної влади та господарюючими суб’єктами. На її думку, він має бути скасований, оскільки прийнятий з порушенням відповідної процедури, прописаної для регуляторних актів.

Під час судового засідання 2 серпня (на яке, до речі, позивачка не з’явилася) представники МО України звернули увагу суду на те, що наказ № 90 має організаційно-розпорядчий характер, дія якого розповсюджується виключно на структурні підрозділи Міністерства оборони та Генерального штабу ЗСУ. Однак суд не знайшов процесуальних підстав скасувати своє попереднє рішення, хоча зазначив, що дослухається до доводів юристів МОУ під час розгляду справи по суті (судове засідання призначене на 13 серпня).

– Ухвалу суду про забезпечення адміністративного позову Міністерство оборони оскаржить в апеляційному порядку в межах визначених процесуальних строків, – зазначив АрміїInform Дмитро Кривошея.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Інфільтрувались навічно: поблизу Покровська дронарі полюють за малими групами окупантів
Інфільтрувались навічно: поблизу Покровська дронарі полюють за малими групами окупантів

Дронарі 147-ї бригади зі складу 7 корпусу швидкого реагування ДШВ успішно полюють за групками окупантів у районі Покровська та Гришиного.

Українські захисники зупинили 21 атаку ворога на Покровському напрямку
Українські захисники зупинили 21 атаку ворога на Покровському напрямку

Від початку доби кількість атак агресора становить 54, Сили оборони виснажують противника вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.

Приїхали і згоріли: на Лиманському напрямку прикордонники зупинили механізований штурм окупантів
Приїхали і згоріли: на Лиманському напрямку прикордонники зупинили механізований штурм окупантів

На Лиманському напрямку прикордонний підрозділ «Фенікс» зірвав чергову спробу ворожого штурму з використанням бронетехніки.

Стають рачки, щоб вижити: пілоти помітили нову тактику російських штурмовиків
Стають рачки, щоб вижити: пілоти помітили нову тактику російських штурмовиків

Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» показали підбірку знищення ворожих піхотинців, які ставали рачки, щоб сховатися від дронів.

Ближній бій та полонені: десантники 77 бригади провели успішний штурм з поповненням обмінного фонду
Ближній бій та полонені: десантники 77 бригади провели успішний штурм з поповненням обмінного фонду

Десантники 2 аеромобільного батальйону 77 ОАЕМБр провели штурмові дії на одній із ділянок фронту та зайшли безпосередньо на позицію противника.

Мінус «Молнії» — «Сталевий кордон» уразив польовий склад ворожих БПЛА
Мінус «Молнії» — «Сталевий кордон» уразив польовий склад ворожих БПЛА

Дронарі 15-го мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон» виявили та уразили склад воорожих дронів на Північно-Слобожанському напрямку.

ВАКАНСІЇ
Кулеметник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Розвідник розвідувального відділення

від 55000 до 125000 грн

Житомир, Житомирська область

Водій (розрахунок БПЛА)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Військовий капелан

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

служба в Збройних Силах України

від 20100 до 125000 грн

Лозова, Харківська область

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

--- ---