ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Черкащині створюють Будинок Ветеранів

21 Серпня 2019
На Черкащині створюють Будинок Ветеранів

Незабаром для учасників бойових дій та їхніх сімей у Черкасах запрацює Будинок Ветеранів. У колишньому приміщенні дитячого садочку планують розмістити ветеранські спілки, кабінет юридичної та психологічної допомоги, творчу та реабілітаційну кімнату, музей, гурток військово-патріотичного виховання та навіть власну відео-студію. Також тут працюватиме громадська організація «Птаха» для дружин та матерів загиблих воїнів.
Ідея створення Будинку Ветеранів виникла ще кілька років тому у Володимира Болсуновського – голови обласної спілки ветеранів ДШВ і військ спецпризначення. Для цього місто виділило приміщення колишнього дитячого садочку. За словами Володимира,  будівля перейшла в дуже занедбаному стані.
– Наразі будинок на етапі потужного ремонту. Аби довести його до ладу, на вихідні сюди приходять працювати наші побратими – ветерани російсько-української війни, разом із дружинами. Якщо все робити лише за свій рахунок, то потрібно мінімум три роки, аби втілити проєкт у життя. Але якщо знайдуться благодійники – за пів року запустимося, – говорить чоловік.
– А ще плануємо в Будинку Ветеранів створити безкоштовний дитячий садочок для дітей ветеранів. Буде і капеланська кімната з куточком оздоровлення. Але все це – у перспективі. Зараз головне – відремонтувати приміщення, – розповідає Володимир Болсуновський.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Патріотичне виховання, Реабілітація