ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Колишні військові стали менеджерами морських перевезень і логістики

29 Серпня 2019
Колишні військові стали менеджерами морських перевезень і логістики

В Одесі у 59-му Будинку офіцерів за підтримки Офісу НАТО в Україні відбулась церемонія закриття чергового курсу з перепідготовки військовослужбовців звільнених у запас.

Понад двом десяткам вчорашніх офіцерів вручали свідоцтва державного зразка про закінчення курсів за напрямком «Менеджмент морських перевезень і логістика». Були поміж них і ті, хто ще служить, але вже готують для себе «базу» в цивільному житті.

– Сьогодні перед тисячами вчорашніх військовослужбовців постає проблема адаптації до цивільного життя. Усі ці зміни в їхньому житті відбуваються у важкий для країни і суспільства час. Зрозуміло, що колишнім військовим, які погано пристосовані до нового – цивільного життя,– на ринку праці конкурувати досить складно. Тому програма НАТО–Україна з перепідготовки військовослужбовців, метою якої є перепідготовка та сприяння у працевлаштуванні військовослужбовців, звільнених у запас чи у відставку або включених до планів звільнення із Збройних сил України – просто знахідка, – розповідає голова ГО «Ліга офіцерів» Володимир Лукичев.

На курсах із перепідготовки військовослужбовці опановують ті спеціальності, які сьогодні користуються найбільшим попитом. Приміром, враховуючи приморську специфіку нашого регіону напрямком підготовки слухачів було визначено «Менеджмент морських перевезень і логістика», що значно підвищує шанси тих, хто навчається, працевлаштуватися за обраною спеціалізацію. Кожен, хто закінчив курси, отримав відповідне свідоцтво.

– Я радий, що не пошкодував часу і пішов на натовські курси. Заняття проходили 2 рази на тиждень протягом майже 3 місяців. Найбільш цікава частина – це практична робота на імпровізованому містку, де ми могли на практиці перевірити рівень отриманих у теорії знань. Я звільнився зовсім нещодавно, декілька місяців тому, але впевнений, що довго вдома не засиджуватимуся і свідоцтво про закінчення даних курсів стане вагомим аргументом у діалозі з роботодавцями, – зазначив випускник курсу капітан 1 рангу запасу Віктор Українець.

До речі, за результати досліджень, які провели в Україні автори програми, близько 70% слухачів їхніх курсів знаходять роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини