ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Космічне командування – новий вид збройних сил США

Новини світу та України
30 Серпня 2019, 12:31
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

29 серпня, в США почало офіційно діяти космічне командування (US Space Command). Як передає УНІАН з посиланням на пресслужбу Білого дому, відповідну заяву підписав очільник міністерства оборони США Марк Еспер.

Космічне командування стало шостим видом збройних сил США після сухопутних військ, ВПС, ВМС, Корпусу морської піхоти і Берегової охорони.

«Новий підрозділ захищатиме ключові американські інтереси в космосі — у сфері майбутнього протистояння. Ми володіємо можливостями виявити і знищити будь-яку ракету, запущену в напрямку США. Командування гарантує, що ніхто не зможе поставити під питання або загрозу американське домінування в космосі. Тому що ми знаємо кращий спосіб запобігання конфлікту — підготуватися до перемоги», — заявив президент Трамп.

Керівником структури стане генерал Джон Реймонд. У його підпорядкуванні перебуватимуть 87 формувань.

Нагадаємо, що розпорядження про створення Космічних сил у складі міністерства ВПС країни президент США Дональд Трамп підписав у лютому 2019 року.


Генштаб ЗСУ: російська армія втратила за добу танки, РСЗВ та 1330 військових
Генштаб ЗСУ: російська армія втратила за добу танки, РСЗВ та 1330 військових

Російська окупаційна армія за минулу добу втратила в Україні 1330 одиниць особового складу, два танки та чотири бойові броньовані машини.

Десять місяців шпигував за ТЦК на Волині: адміністратора Viber-групи викрили і засудили до 5 років з випробувальним терміном
Десять місяців шпигував за ТЦК на Волині: адміністратора Viber-групи викрили і засудили до 5 років з випробувальним терміном

До п’яти років ув’язнення засудили адміністратора Viber-групи з Волині, через яку поширювали інформацію про місця перебування військовослужбовців ТЦК та СП.

«У моєму батальйоні багато бійців, які повернулися після СЗЧ»: комбат 34-ї бригади морської піхоти
«У моєму батальйоні багато бійців, які повернулися після СЗЧ»: комбат 34-ї бригади морської піхоти

Вибір військової частини для повернення на службу після самовільного залишення частини прямо залежить від справедливого і людяного ставлення з боку командирів.

Володимир Зеленський: новим Головнокомандувачем ЗСУ стане Михайло Драпатий
Володимир Зеленський: новим Головнокомандувачем ЗСУ стане Михайло Драпатий

Президент України Володимир Зеленський оголосив про рішення призначити генерал-майора Михайла Драпатого Головнокомандувачем Збройних Сил України.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Старший сапер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Перекладач з іспанської мови

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

108 окрема бригада ТрО ЗСУ

WorkUa Юрист, головний спеціаліст юридичного відділу

від 9880 до 11362 грн

Кременчук

Кременчуцька районна військова адміністрація Полтавської області

Olx Офіцер відділення ВСП

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

WorkUa Стрілець окремого батальону сил ТрО

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Olx Старший стрілець – оператор портативних цифрових радіостанцій

від 22000 до 52000 грн

Степанівка, Сумська область

ПУБЛІКАЦІЇ